.

.

CQ111-67001 Превоз собранието заостанува кабли за HP DesignJet Z6200 D5800 60 инчи плотер дел нов

CQ111-67001 Превоз собранието заостанува кабли за HP DesignJet Z6200 D5800 60 инчи плотер дел нов

DEN 11760.00
Количина на стоки


Ве молиме имајте во предвид :
1. Поради т о на царинската политика разлики, Ако производството на царински даноци, мора да се плати од страна на купувачот ,како што е s доволно, ве молиме имајте во царинската декларација износ, ви благодариме
2. Оригиналното пакување е многу голема,Брод без Оригиналната Кутија!
3. Ако припаѓаат на оддалечени места, ве молиме да обрнете за далечински, Ние исто така може да го замени други изразат компанија за вас, брзина може да биде побавно, ве молиме за разбирање.
4. Ако дестинацијата припаѓа на далечински управувач, ние може да избере другите начини на превоз,или Во прилог да ја плати цената на далечинскиот cl ients.
Можеби следниот дел број е она што ви треба
Бидете сигурни да се споредат вашата машина модел, ве Молиме наведете вашата машина тип или за дел број за нарачка!
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте
CQ111-67001 користи во следниве модели :
HP Design Jet Z6200 CQ111 A HP Designjet D5800 F2 L45 A
Превозот И Ракувањето Со :
Нарачките обично се испраќаат на истиот ден по добивањето на уплатата.(Пон-Саб). Сите пакети се придружени со Следење на број. Тоа обично трае околу 7-25 работни дена да пристигне брзо сите земји, ако вашиот објект не пристигнат на време, ве молиме контактирајте со нас да го следиме тоа за вас! Политика на враќање : ве Молиме контактирајте со нас ако сакате да вратите нешто. Се враќа ќе се прифаќаат само ако објектот е во нова состојба и со оригиналниот пакет. Реконструкцијата се направи што е можно на стока се вратени. Ние НЕ нудиме надоместоци за враќање на такси превозот. Се врати ставки мора да биде во оригинална амбалажа и да имаат никаков знак на злоупотреба! Ве молиме контактирајте со нас прво, ако треба да се вратите на објектот назад! Контакт со Нас : ве Молиме контактирајте со нас, прво доколку постои било каков проблем со објектот или испорака! Нашата Служба за корисници време : 9 : 00 - 18 : 00 на Пекинг Време (18 : 00-03 : 00 на Пацификот Време)!
Ние нудиме илјади делови за HP,Lexmark,на Canon,Ролан итн.не сите делови се наведени и ве молиме контактирајте со нас
ако не можете да најдете, попуст достапни за рефус или дер.
Компанијата вовед
Tian Ying Технологија, Inc. За да се обезбедат повеќе вредни услуги,
производи и опсег : Нова & Обновена Печатач и застарени компјутерски производи Електронски компоненти и делови за Резервни Делови : Нови,се користи и трговија на големо е Тешко Да се Најде и застарена технологија производи
Гуангжу Tian Ying Најдобро продаван домашни и странски повеќе од 50 провинции и автономни региони во Европа, Америка, Африка,Југоисточна Азија повеќе од 10 области.
Други Плотер Печатач делови :
Главната Логика Одбор; Електронски модул; Превоз Појас; Енкодер лента ; Заостанува Кабел; Меморија; Network Cards; X-Y Мотор; Напојување; Услуга Станица; Мастило Снабдување Станица; Спојување Собранието; Скенери; ADF; Валјаци; Formatter HD; Control Panel; Моќ Модул; Печатач Хард Дискови; Превземање на Собранието; Превоз; Скенер Assy; Дуплекс Единици..
Skype : plotterparts Телефон : 86-13602732852 Г-дин ЏИНГ E-mail : plotterparts на yahoo.com

боја:
K
Бренд Име:
Hp
Број На Модел На:
DesignJet Z6200 D5800
Тип:
Други
Број На Модел На:
DesignJet Z6200 D5800
Состојба:
Нови
Дел Име:
Превоз собранието заостанува кабли
Дел Број:
CQ111-67001
Превозот Пакет:
Општи lndustrial Пакување
R

Тие исто така купуваат со овој производ