.

.

Превоз Собранието Заостанува Кабел за Полнење B0 за HP DesignJet 500 800 510 C7770-60274 C7770-60258 C7770-60266 Компатибилен Нови Не се свитка

Превоз Собранието Заостанува Кабел за Полнење B0 за HP DesignJet 500 800 510 C7770-60274 C7770-60258 C7770-60266 Компатибилен

DEN 345.60
Количина на стоки


Ве молиме имајте во предвид :
1. Поради царинска политика разлики, можни даноци исплатени од страна на купувачот , како примерокот, ве молиме имајте во царинската декларација износ, ви благодариме
2. Ако припаѓаат на оддалечени места, ве молиме да обрнете за далечински, Ние исто така може да го замени други изразат компанија за вас, брзина може да биде побавно, ве молиме за разбирање.
3. Ако дестинацијата припаѓа на далечински управувач, ние може да избере другите начини на превоз,или Во прилог да ја плати цената на далечинскиот клиенти.
Број на модел : C7770-60274 C7770-60258 C7770-60147 C7770-60266
Делот што се користи во следниве Design Jet Модели : C7769 B HP Design Jet 500 24 Inch C7769 E HP Design Jet 500 моно 24 Inch C7769 F HP Design Jet 500 Плус 24 Inch C7769 C HP Design Jet 500 PS 24 Inch C7779 B HP Design Jet 800 24 Inch C7779 C HP Design Jet 800 PS 24 Inch Што треба да се свитка ве молиме кликнете на линкот подолу за да купи: Превозот и Ракувањето со : Наредби обично се испраќаат на истиот ден по добивањето на уплатата.(Пон-Саб). Сите пакети се придружени со Следење на број. Тоа обично трае околу 7-25 работни дена да пристигне брзо сите земји, ако вашиот објект не пристигнат на време, ве молиме контактирајте со нас да го следиме тоа за вас! Политика на враќање : ве Молиме контактирајте со нас ако сакате да вратите нешто. Се враќа ќе се прифаќаат само ако објектот е во нова состојба и со оригиналниот пакет. Реконструкцијата се направи што е можно на стока се вратени. Ние НЕ нудиме надоместоци за враќање на такси превозот. Се врати ставки мора да биде во оригинална амбалажа и да имаат никаков знак на злоупотреба! Ве молиме контактирајте со нас прво, ако треба да се вратите на објектот назад! Контакт со Нас : ве Молиме контактирајте со нас, прво доколку постои било каков проблем со објектот или испорака! Нашата Служба за корисници време : 9 : 00 - 18 : 00 на Пекинг Време (18 : 00-03 : 00 на Пацификот Време)!
Ние нудиме илјади делови за HP,Lexmark,на Canon,Ролан итн.не сите делови се наведени и ве молиме контактирајте со нас
ако не можете да најдете,попуст достапни за рефус или дер. Компанијата вовед
Tian Ying Технологии, Inc. нудиме широк спектар на услуги вредни,
производи и поддршка : Нова & Обновена Печатач и застарени компјутерски производи Електронски компоненти и делови за Резервни Делови Нови,се користи и трговија на големо е Тешко Да се Најде и застарена технологија производи
Гуангжу Tian Ying Најдобро продаван домашни и странски повеќе од 50 провинции и автономни региони во Европа, Америка, Африка,Југоисточна Азија повеќе од 10 области.
Други Плотер Печатач делови :
Главната Логика Одбор; Електронски модул; Превоз Појас; Енкодер лента ; Заостанува Кабел; Меморија; Network Cards; Моторни; Напојување; Услуга Станица; Мастило Снабдување Станица; Спојување Собранието; Скенери; ADF; Валјаци; Formatter HD; Control Panel; Моќ Модул; Печатач Хард Дискови; Превземање на Собранието; Превоз; Скенер Assy; Дуплекс Единици..
Skype : plotterparts

боја:
Бела
Бренд Име:
Hp
Број На Модел На:
DJ 500 800 510
Тип:
Други
Состојба:
компатибилен нови
Дел#:
C7770-60274
Дел Број:
C7770-60258
Дел:
C7770-60266
Превозот Пакет:
нови не-брендирани пакување
R

Тие исто така купуваат со овој производ