.

.

10.1 Универзална Андроид 6.0 2GB Автомобил Стерео 2 Din GPS Навигација со екран осетлив на допир 1080P видео, Радио и Аудио Mirrorlink Wifi HeadUnit

10.1 Универзална Андроид 6.0 2GB Автомобил Стерео 2 Din GPS Навигација со екран осетлив на допир 1080P видео, Радио и Аудио Mirrorlink

DEN 11399.52
Количина на стоки

Инсталацијата не бара малку познавање на електронски производи.
● Направете резервни копии на Камерата(не се вклучени) поддршка авто.Ова Ниту еден DVD Плеер автомобил мултимедијални систем е компатибилен со universal 2 Din автомобили. Монтажни и преносни за анти-кражба заштита
Видео Излез : Пренос на видео од раководителот на единицата за потпирачи за глава и други играч уред погодно.3 D мапи гласовно водство,поддршка двојна зона радио /bluetooth/usb/sd игра додека навигација
● WIFI Интернет : ова е радио за автомобил е вграден wifi модул,поддршка за 3 G/4 G интернет,овозможувајќи ви за пристап на интернет или стан преземања,илјадници апликации преземање од goodle play продавница ,не ти носи повеќе да се забавуваат во автомобил.Ве молиме проверете ги реклама да се споредат димензија на слика 9, обликот на оваа единица со оригиналниот автомобил за да бидете сигурни дека тоа може да се ВКЛОПИ во вашиот автомобил.
● GPS функција : Вграден GPS функција ,слободни мапата претходно инсталирани,поддршка на онлајн и офлајн навигација,2 D.

боја:
Да, Нема
Бренд Име:
EinCar
Големина На Дисплеј:
10.1
Резолуција:
1024*600
OSD Language:
Италијански,Кинески (Поедноставен),Унгарски,Француски,Холандски,Јапонски,Португалски,Руски,Корејски,Кинески (Традиционалните),Шпански,Германски,Грчки,Еврејски,Руски,Тајландски,Англиски,Арапски,Латински,Турски
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,Mp3,WMA,Mp4
Специјални Функции:
Bluetooth,MP3 Плеери,Built-in GPS,FM Радио,Радио Тјунер,Екран на Допир
ROM:
16g
Макс Надворешна Меморија:
32g
Име На Модел:
Андроид 218
Објектот Големина:
178 x 165 x 100 mm ( Должина x Ширина x Висина )
Објектот Тежина:
2.5kg
Материјал Тип:
Легура
Напон:
12V
Од Моќ:
4*45W
Оперативен Систем:
Андроид
Посебна Карактеристика:
Поддршка Воланот Контрола,Wifi Функционалност,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка за 4G Мрежа
Интерфејс:
ISO
RAM меморија:
2G
Din:
Двојно Din
ТФ/Micro SD Слотот:
1
gps:
Поддршка ,со бесплатни мапи
радио:
FM/AM/RDS
CD/DVD Плеер:
Нема DVD
Google Play:
Поддршка
интернет:
Вградениот Wifi ,поддршка за 3G/4G dongle
огледало линк:
Поддршка Android & iPhone
Bluetooth:
Поддршка
OBD2:
Поддршка (Не се вклучуваат)
Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА:
факултативна
DVR:
факултативна
DAB+:
факултативна
R

Тие исто така купуваат со овој производ