.

.

Жените Велосипедизам Долна Облека Планина Шорцеви Јава Спорт Долна Облека Хулахопки Шорцеви Силикони Дама Влага Wicking Розова

Жените Велосипедизам Долна Облека Планина Шорцеви Јава Спорт Долна Облека Хулахопки Шорцеви Силикони Дама Влага Wicking Розова

DEN 371.00
DEN 436.32
-15 %
Количина на стоки


Жените Велосипедизам Долна Облека Планина Шорцеви Јава Спорт Долна Облека Хулахопки Шорцеви Силикони Шорцеви Влага Wicking Розова
Големина на Плочка половината се Протега појас за висина Нога обемот Препорачува висина Препорачува тежина
S 48cm/18.90 88cm/34.65 24cm/9.45 36cm/14.17 150-155cm/59.06-61.02 40-45 KG М 52cm/20.47 94cm/37.01 25cm/9.84 39cm/15.35 155-160cm/61.02-62.99 45-50 KG L 56cm/22.05 100cm/39.37 26cm/10.24 40cm/15.75 160-165cm/62.99-64.96 50-55 KG XL 60cm/23.62 106cm/41.73 27cm/10.63 42cm/16.54 165-170cm/64.96-66.93 55-60 KG XXL 64cm/25.20 112cm/44.09 28cm/11.02 44cm/17.32 170-175cm/66.93-68.90 60-65 KG XXXL 68cm/26.77 116cm/45.67 29cm/11.42 46cm/18.11 175-180cm/68.90-70.87 65-70 KG
Дизајниран според ергономски силиконското перниче возење долна облека, високи мрежа дише ткаенина со пеперутка нето, 3 D поместена висока густина заштита сунѓерот лагер, по deodorant стерилизација, ефективна влага wicking и за зголемување на задникот седи на перница удобност Степени Намалување на Ветер Отпор Зголемување вози на брзина и да се намали кожата триење дизајниран да им даде на носителите чувство на удобност и сувост.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Шорцеви
Спорт Тип:
Велосипедизам
Пол:
Жените
Материјал:
Lycra,Полиестер
Функција:
Анти-пот,Брз Сува
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
жените Спортски Шорцеви
Бренд Име:
циклус зона
R

Тие исто така купуваат со овој производ