.

.

Нови Пристигнување Мода 316L Хируршки Челик Шарки Сегмент Прстен Носот Прстен Пирсинг на Тело Септумот Клип Обрачот Тело Пирсинг Накит

Нови Пристигнување Мода 316L Хируршки Челик Шарки Сегмент Прстен Носот Прстен Пирсинг на Тело Септумот Клип Обрачот Тело Пирсинг

DEN 200.00
DEN 229.92
-13 %
Количина на стоки


НОВИ Пристигнување Кристал Пирсинг на Нос Прстен Обрачот За Жените Клип Тело Накит Studs Европската & Американски Секси тело накит
1pc Лажни Уво Пирсинг Tragus Срцето Пирсинг Симпатична Ѕвезда Обетки ' Рскавица Пирсинг Labret Прстен Daith Пирсинг на Тело Накит
ГОЛЕМИНА : 1.2*10*5mm
cdcdthe

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Бренд Име:
NORDVEST
Обликотшема:
Ѕвезда
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
SKU-CY1785
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
боја:
Челик,Злато,црна,розово злато
Големина:
1.2*10*5mm
Материјал:
316l хируршки челик
Стил:
Носот Прстен,Обрачот,уво прстен
R

Тие исто така купуваат со овој производ