.

.

2 парчиња ВИОЛИНА СОЗДАТЕЛОТ LUTHIER РАБОТ МЕНГЕМЕ,виолина поправка алатка

2 парчиња ВИОЛИНА СОЗДАТЕЛОТ LUTHIER РАБОТ МЕНГЕМЕ,виолина поправка алатка

DEN 4036.80
Количина на стоки


Машини за алатки,Прилагодлив туркање-тип на рамна површина US$ 35.00 /парче
10pcs тешко легура виолина Purfling Ритам Машина, 1.3 мм дијаметар, вежби US$ 70.00 /многу
10 парчиња / многу
luthier алатки,виолина вратот продолжување мерење алатка US$ 35.00 /парче
Бас rib алатки,Електрични железо, бас создателот е алатки US$ 140.00 /парче
Две различни бренд нови професионални работ стеги за поправка на пукнатини во близина на рабовите. Виолина цвест/попуштат стеги. Прецизност двојно водич прачки .
Тоа може да се користи за Виолина, Виола и Виолончело

Бренд Име:
Bai Fei Te
Употреба:
Виолина Употреба
Број На Модел На:
виолина алатка
R

Тие исто така купуваат со овој производ