.

.

Мали слива цвет од не ' рѓосувачки челик pandent ѓердан додатоци накит DIY делови 200PCS ZSP172

Мали слива цвет од не ' рѓосувачки челик pandent ѓердан додатоци накит DIY делови 200PCS ZSP172

DEN 720.00
Количина на стоки


Нашата посветеност
(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;
(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистина
Sizs : Понесе со дијаметар од 1mm,ширина 6mm , должина 6mm, дебелина 1mm
(1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела
Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)
За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купони
Продавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)
За превозот
1. Бесплатен превозот употреба ПРОЗОРЦИ & Fedex, кога цел повеќе од $100 USD
(само за сад и југо-источно Азиските земји)
2. Бесплатен превозот употреба Хонгконг пост или Кина пост кога вашата нарачка помалку од $150 USD
(бесплатен превозот користите e-Пакер за САД, бесплатен превозот употреба Русија Експрес-Ss PSR за Русија)
3. Бесплатен превозот употреба UPS или Fedex или DHL кога цел повеќе од $150 USD
(за Северна Америка, Европа, Австралија, Азија . ние, исто така може да го користите за ПАТАРИНА за Австралија гости)
За превозот време и тарифите
HKpost и Кина пост треба околу 20-60 денови за испорака, но генерално не тарифи;
UPS-от и Fedex само треба за 4-7 дена, извесно време се тарифи;
DHL само треба за 4-7 дена,извесно време се тарифи;
СЕ потребни околу 6-10 дена;
e-Пакет треба за 7-25 дена;
Русија Експрес –SPSR треба околу 10-20 дена
Тарифи и други дополнителни такси
(1) Ако тарифи и други дополнителни такси се случи во Кина, ние ќе ги плаќаат за вашиот налог;
(2) Ако тарифи и други дополнителни такси се случи во транзитните земји, ние ќе се обидеме ги плаќаат за вашата цел повторно;
(3) Ако тарифи и други дополнителни такси се случил во Земјата на дестинација, треба купувачот да плати тарифи и други дополнителни трошоци;

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
KUNAFIR
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Накит Наоди Тип:
Конектори
Големина:
6x6x1mm
Создаден дијаметар:
1mm
Пакување:
OPP пластична кеса
R

Тие исто така купуваат со овој производ