.

.

Бесплатен превозот обоени песок за песок уметност, сликарство,10 бои/pc, 200pcs

Бесплатен превозот обоени песок за песок уметност, сликарство,10 бои/pc, 200pcs

DEN 7920.00
Количина на стоки


топла продажба на обоени песок за песок уметност, сликарство,10 бои/pc
за 2g/боја
боја на песок за песок уметничка слика,свадба, декорација
Бојата камен за безбедност,нетоксични и не-исчезнат.
црвена, црна, сина, жолта, зелена, розова, портокалова, виолетова, црна, итн
полни боја на песок wholesales US$ 0.21 /парче
Боја на песок за свадба декорација 200g/торба US$ 0.31 /пакет
топла продажба на 9 обоени песок колекции за wholesales US$ 2.53 /многу
50 парчиња / многу
10pcs/многу, Боја на Песок уметност уметност сликарство поставени комплет за деца,трговија на ГОЛЕМО US$ 1.58 /многу
10 парчиња / многу
100pcs/многу, Боја на Песок уметност уметност сликарство поставени комплет за деца,трговија на ГОЛЕМО US$ 10.58 /многу
100 парчиња / многу
1000pcs/многу, Боја на Песок уметност уметност сликарство поставени комплет за деца,трговија на ГОЛЕМО US$ 105.58 /многу
1000 парчиња / многу
20pcs/многу, Боја на Песок уметност уметност сликарство поставени комплет за деца US$ 3.00 /многу
20 парчиња / многу
DIY Песок уметнички колекции СЛОБОДНИ страна на курирската служба DHL 200pcs/многу US$ 157.12 /многу
200 парчиња / многу

Материјал:
Пластични
Тип:
песок сликарство
Клиенти'design:
Добредојде
боја:
10 бои
Големина:
кориснички
квалитет:
Висок
Употреба:
за песок уметност
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Материјал:
Боја на песок
R

Тие исто така купуваат со овој производ