.

.

#10 завртка големина случај за 90189-06018

10 завртка големина случај за 90189-06018

DEN 171.00
DEN 180.00
-5 %
Количина на стоки


1.+2000 Видови
2.Фабриката Од 1988 години
3.Најдобар Квалитет
4.Брза Испорака
5.#10 завртка 90189-06018

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Бренд Име:
shhworldsea
Име На Модел:
W126
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Тежина:
0.25kg
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
Најлон
R

Тие исто така купуваат со овој производ