.

.

бесплатен превозот продажба:РК авион /модел на резервен дел-СТП ТРКАЛА/за авион 25.4 MM(1.0 инчи)

бесплатен превозот продажба:РК авион /модел на резервен дел-СТП ТРКАЛА/за авион 25.4 MM(1.0 инчи)

DEN 441.60
Количина на стоки


испорака :
1 пратката е бесплатен превозот преку кина пост воздух mail или hk mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или Брод со две парцели или повеќе парцели од Кина пост воздух mail. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот во пријателски и мирни начини како следново :
1 Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат. има и други димензии .

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 2
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
За Возило Тип:
Авионите
Материјал:
PU
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Број На Модел На:
25mm
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
тркала
Алатка Материјали:
тркала
боја:
Црна
Тип:
Други
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ