.

.

сите се исти зима елени Нога Потоплите Секси 20 пара/многу #2262

сите се исти зима елени Нога Потоплите Секси 20 пара/многу 2262

DEN 4512.00
Количина на стоки

Сепак известување беше испратен од страна на продавачот веднаш и follw до акција беше донесена.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Сите продажни доаѓаат со 3-дена квалитет гаранција по пакет примени. Ние ќе плати враќање поштарина назад кон вас. Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме и да ги реши тоа за вас брзо.
Ние го задржуваме нашето право да не наплата на превозот и ракувањето цена кога предмети се испратени.
Повторно,тука вашето задоволство се секогаш ГАРАНТИРАН,Нашата посветеност кон клиентите ни овозможува да знае дека откако ќе купи од нас, вие никогаш не ќе сакаат да се справи со другите.Оставајќи негативни повратни информации нема да ни помогне и на двете за решавање на проблемот.Ќе бидете сигурни дека вашето искуство со нас е многу пријатни еден!
ОБИЧНО ПРЕПОРАЧУВАМЕ НА НАШИТЕ КЛИЕНТИ ДА ГО ИЗБЕРАТ ЕМС КАКО ПРЕВОЗОТ,КОЈ Е НАЈЕФТИН И БРЗ НАЧИН ТУКА,ОБИЧНО СЕ ПОТРЕБНИ ОКОЛУ 4 ДО 8 РАБОТНИ ДЕНА ЗАВИСИ ОД ЛОКАЦИЈАТА,И ВИЕ ИСТО ТАКА ДА ГИ ПРАТИТЕ НА ИНТЕРНЕТ ПО ПРЕВОЗОТ. Услуги на клиентите е 100% и тоа секогаш е задоволство да се прави бизнис : -) бон****aby ( 174 ) 2012-09-03 10 : 56 : 30 Позитивни ви Благодариме за одлично искуство! Јас не може да го прашате за подобро, точен опис, брза испорака и пријателска услуга. А++ Ag***ce ( 4 ) 2012-09-03 15 : 46 : 36 Позитивни Апсолутно СОВРШЕН - но, тогаш, тие секогаш се !!! Одличен квалитет, брилијантен избор на големини & бои, завиткани совршено за продажба на мало и навистина добро спакувани за превозот (ви благодариме ценам дека).
Ние високо го вреднуваат сите на нашите клиенти и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашата трансакција.
Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови.
онлајн обично од 8am до 10 ЧАС Пекинг Време,
Контактирате за било каков проблем,обично ние ќе ви одговори што ПОБРЗО во рок од 24 часа,
Превозот
Ние не сме одговорни за било каква обврска или данок во вашата локална земјата. Среќен тргување. jus***еад ( 11 ) 2012-09-04 20 : 52 : 19 Позитивни ви Благодариме за убава производи и за голема услуга! Јас ќе купат од вас повторно! Т*d ( 0 ) 2012-09-03 23 : 24 : 34 Позитивни Совршен nel***rbo ( 3 ) 2012-09-03 17 : 43 : 59 Позитивни голема butle****_can ( 11 ) 2012-09-03 16 : 34 : 29 Позитивни Многу одговорна продавачот, одлична услуга.
Се врати ставки мора да биде во оригинална и неискористени состојба
Гаранција е НЕВАЖЕЧКА со секое физичко оштетување или оштетени со каков било знак на злоупотреба или Internatiol штета
Враќање на непотребни предмети, бара од купувачот да плати поштенски еден начин. Грешка беше направена додека стоката беа спакувани.
Позитивни сакам она што јас го добив, многу убав квалитет, брза испорака и флексибилни, многу љубезни услуги на клиентите. Дефинитивно ќе се врати. Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет.
Ние се многу флексибилни и нејзините нашиот одговорен да ви помогнат и да го реши секој проблем за нашиот објект, ние се обидуваме толку тешко да се направи нашите клиенти задоволни. Контактирате за било каков проблем при добиете пакет пред да замине на повратни информации.

Тип На Објект:
Нога Warmers
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Spandex,Акрилик
Објектот Должина:
regular
Број На Модел На:
2262
R

Тие исто така купуваат со овој производ