.

.

RF Безжичен Адаптер Кабел N Тип Машки Switch BNC Женски Bulkhead О-Прстен RG316 15cm 6 трговија на големо

RF Безжичен Адаптер Кабел N Тип Машки Switch BNC Женски Bulkhead О-Прстен RG316 15cm 6 трговија на големо

DEN 114.24
Количина на стоки


N тип машки кабел за да BNC женски bulkhead О-прстен RG316 15cm 6"
Карактеристики : 1 Конектори
BNC женски bulkhead
N машки 2 Изборен Кабел
RG316 3 Изборен Должина
15cm 6" или барање
Ако може да се купи повеќе квантитет,ние ќе ви даде соодветна попуст.
Обичај е достапна услугата, како што се различни конектори, кабли или должина на кабел

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
N-BNC Кабел адаптер
Конектор тип:
N машки, BNC женски
кабелот тип:
RG316
Должина на кабел:
15cm 6
Тип:
безжичен адаптер кабел
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ