.

.

2x H7 криеше светилка база адаптер за BMW 5 Серијата 525i 528i 540i E39 H7 Xenon сијалицата во држачот база

2x H7 криеше светилка база адаптер за BMW 5 Серијата 525i 528i 540i E39 H7 Xenon сијалицата во држачот база

DEN 343.00
DEN 403.20
-15 %
Количина на стоки

H7 Носителот Ксенон HID Сијалица Носители Адаптери База за BMW E39 5 Серија 525i 528i 540i
Еден пар на 100% СОСЕМА НОВ H7 КРИЕШЕ сијалица конверзија адаптери за BMW E39 5-серија 19967-2003 да се инсталира на резервни КРИЕШЕ Конверзија Комплет
Овие H7 адаптери ќе ви овозможи да се одржи било резервни H7 КРИЕШЕ сијалица цврсто, брзо За BMW E39 5 Серија' оригинални headlamp домување без уништување на оригиналните приклучок
Ако не сте сигурни дали овој адаптер е компатибилна со вашиот возило, само pop-up хаубата и да ги споредиме со акции headlamp socket
Внимание :
Овој тип на H7 КРИЕШЕ сијалица адаптер е за BMW E39 5-серија(1996-2003), кој има само халоген капсула предните светла
Пакет :
2 парчиња За BMW E39 5 Серија Адаптери Носители
За Нас
Нашата компанија започна во јануари 2012 година. Од тогаш ние сме биле посветени на обезбедување на потрошувачи и трговци во светот, со директен пристап до стотици фабрика shopfloors околу Азија преку нашата интернет канали. Ние додадете професионални вредност во процесите на мало купување, фабрика директни извори, производ презентација, контрола на квалитет, и цел исполнување.
Имаме над 300 колеги развој и управување на оваа платформа. Нашиот менаџерски тим има над 10 години меѓународно искуство во производство на работење, менаџмент консалтинг и e-commerce.
Ние сме биле наградени со импресивен раст. Ние се служи во текот на милиони корисници ширум светот, и ние сме ракување илјади на мало и трговија на големо наредби секојдневно.

боја:
Црна
Објектот Висина:
1
Производителот Дел Број:
BMW E39 5 Серија H7 Xenon држачот за сијалица
Бренд Име:
LI KE MI
Објектот Ширина:
1
Другиот Дел Број:
E39 КРИЕШЕ светилка адаптер база
Погоден За Ламбата:
Фарови
Објектот Должина:
1
Објектот Тежина:
0.03
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
заградата база
Автомобил Производител:
За BMW E39 5 Серија 1996-2003 525i 528i 540i
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Име На Модел:
HID Xenon Сијалица H7 адаптери
MOQ:
2 парчиња/многу
R

Тие исто така купуваат со овој производ