.

.

Бесплатен Превозот! 122 G2 Професионални UHF Безжичен Микрофон, Безжичен Систем Со BodyPack Предавателот Слушалки Headworn Микрофон

Бесплатен Превозот! 122 G2 Професионални UHF Безжичен Микрофон, Безжичен Систем Со BodyPack Предавателот Слушалки Headworn Микрофон

DEN 9300.96
Количина на стоки

фреквенција на банките со четири директно достапни мемории секој подготвени за immiate употреба.
Враќање :
· Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
· Ве молиме контактирајте со нас ако не го добие тоа во текот над 4 недели, ние ќе се реши овој проблем во многу кратко време. Следење на број ќе не обезбеди.
· Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.
Повратни информации :
· Ако сте љубители на мојот предмети ве молам оставете ме добар фидбек. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
· Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Јас ќе го стори истото за вас.
· Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. На рачен предавател, како и rack-mount приемник функција девет.
· Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.
· Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. Испорака до вашата земја може да трае од 5 до 25 работни дена по ред е транспортирана.)
5 дена
5-15days
30-45 дена
· EMS изразат испорака обично трае 3-8 работни дена во зависност од земјата доставени до. Ние нема одговор за следење на е-пошта во првите 10 дена откако плаќање завршен. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Некои пати предмети ќе биде одложен поради неочекувани причина.
· Ако не го добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет надмина бројката од 30 работни дена исклучува време на викендите и празниците.
Кога Ќе Треба Безжична Овој систем е идеален за вокален апликации.
Карактеристики : 1440 tunable UHF фреквенции за мешање-слободен прием Апсолутно сигурен пренос и да се прошири опсегот поради високите RF излезна моќност Високо - точно разновидност прием Пилот на ѕвонење squelch за елиминирање на RF интерференција кога предавателот е turn off Automatic фреквенција скенирање функција да пребарува за достапни фреквенции Предавател и примател со р метални куќишта Приемник карактеристики user-friendly мени работа преку позадинско осветлување приказ Заклучување на функцијата, се избегнува случајното менување на прилагодувањата за HDX compander за кристално јасен звук Предавателот и приемникот функција 'слаба Батерија' индикатори за Исклучување на функцијата за испраќачот Широка палета на додатоци се приспособува системот за секое барање
Пакетот Вклучува : 1 x Rack-Mount Приемникот 1 x Body Pack Предавателот 1 x Кондензаторот вградениот Микрофон 1 x NT2 напојување единица 2 x Антени 1 x Оперативни инструкции Ние сме трговија на големо и мало, ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ме!
Нашиот специјалист & услуги
Повеќето од нашите производи се од професионални извоз голема фабрика, сите наши производи се внимателно одбрани, сликата е направена на вистинските производи, со висок квалитет, модерен стил, иако тие не се на најниска цена,апели верувајте дека ќе го добиете она што сте платиле за!
· Ние сме група на млади parner, се надевам дека секој купувач може да станете наш партнер, се разбира, откако ќе купите производи од нас, веруваме дека ќе станат наши пријатели и поддршка на нас.

Поставете Тип:
Предавателот Поставува
Пакет:
Yes
Стил:
Вградениот Микрофон
Бренд Име:
zmvp
комуникација:
Безжичната
Трансдуцерот:
Кондензаторот Микрофон
Употреба:
Конференција Микрофон
Број На Модел На:
Безжичен Микрофон
Пакување:
боја подарок кутија
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Употреба:
Конференција Микрофон
боја:
Црна
комуникација:
Безжичната
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ