.

.

НОВ ЛАПТОП ПРОЦЕСОР ЛАДЕЊЕ ВЕНТИЛАТОР ЗА ЛЕНОВО B560 B565 V560 V565 Z560 AB07505HX07KB00

НОВ ЛАПТОП ПРОЦЕСОР ЛАДЕЊЕ ВЕНТИЛАТОР ЗА ЛЕНОВО B560 B565 V560 V565 Z560 AB07505HX07KB00

DEN 432.00
Количина на стоки


СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам.
Превозот :
1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 15-50 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS.
2.Ако изберете да брод од страна на курирската служба DHL или Fedex, но адресата на примачот не е во оддалечена област, стоката ќе биде shiped од UPS-от.
3.Сопствени грешки може да бидат потребни, ве молиме потврдете го со вашите сопствени ако тие се потребни никакви семинарска работа или екстра внатрешен задолжен пред цел.и јасно обичај, ако е потребно.

Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
ЗА ЛЕНОВО B560 B565 V560 V565 Z560
Примена:
Напојување
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
R

Тие исто така купуваат со овој производ