.

.

Вектор Оптика 6 Нивоа Харис Стил Планината 6-9 Инчен ШКОТ-41

Вектор Оптика 6 Нивоа Харис Стил Планината 6-9 Инчен ШКОТ-41

DEN 1392.00
Количина на стоки

Воздухот се Регистрирате Mail може да се следи од страна на вашиот локалните поштата.
Конечно, вашите повратни информации и сугестии се многу важни за нас. Многу благодарам однапред. Понекогаш брзо во 7 дена, а понекогаш и подоцна од 21 ден. Ние ќе ги провери цел внимателно пред тоа се испратени до вас.
Начин На Плаќање
Alipay е прва опција и приоритет за плаќање. EMS Express може да се следи на EMS веб-сајт (China Post Office) и вашиот локален поштата. Да се забележи дека некои земји или места може да потрае подолго време.0 inch) за да 230mm (9.
Превозот Период
Општо земено, Кинески ЕМС Изразат трае околу 2 до 4 дена од Кина во Азија земји, околу 3 до 6 дена во Австралија, САД или Канада, околу 5 до 10 дена да Евра континент и за 6-12 дена во Јужна Америка итн. Покрај тоа што има малку и сиромашните информации за превозот состојба. Ние ќе се комбинираат превозот цена за мулти објекти купување. S : Ние постојано висока сигурност и доверливост за нашите клиенти? персоналот на информации.0 унца) Лесен за употреба, здрав изградба со заклучување со завртки, рамка crossbar анг ноктот итн Месеци на пушки со прашка студ или со picatinny железница преку adaper Притисни на копчето за да ја извадите нозе Гумени нозе се избегне лизгање, топ гума опфатени се избегне scrach вашиот калибар Висок квалитет на алуминиум во трајни црна мат финиш Оваа планината не е вртливата стил од страна на страна Вектор Оптика и направени во Кина под строга контрола на квалитетот на нашите
Компанијата Политика : се Залага за Задоволството на Клиентите
Ние имаме богато искуство по меѓународниот поредок целиот свет.
На fter Продажбата на Услугата
Освен човекот-направени грешки, ние ќе замена на неисправни со сосема нов една во рок од 14 дена откако ќе го добиете нашиот производ. И двете треба вашиот потпис да се прифати. Ние, исто така може да прифатат плаќање преку Pay-Pal или Western Union или Банка Т/T Жица Трансакција или Кредитна Картичка (во САД само) итн.
Ние ќе пак цел и тешки со нормален изглед, кој е лесен за вашите сопствени грешки.
Ви благодариме повторно за вашето внимание. Имаме многу случаи и дека дури и клиент добива објектот, системот на поштата се уште ни кажува дека тоа беше само испратени од Кина пред неколку дена.5 инчи по ниво) Тежина (нето) : 285g (10.
Превозот период може да се случи да некои исклучок, бидејќи на царинските провери и поштата занемарување. Ние може да ја испорача цел да се APO Кутија.
Вектор Оптика Харис Стил 6-9 Инчен Планината (ШКОТ-41)
Целосен Метал, 6-9 Инчен, w/ Weaver Планината Adaper, Прашка Конекција, 6 Нивоа
Модел : ШКОТ-41 Висина (од врвот до дното како слика се прикажани) : 155mm (6.
Ако е можно, ве молиме да ни снабдување со вашиот телефонски број само за потребите на вашата локална скопска потреби. Ако ви треба дополнителни барање по пакување ве молиме да ни информирани во прв пат. Според еснаф прописи клиент ќе биде одговорен за враќање превозот надомест. Тие се управувани од страна на поштата од целиот свет.
Во споредба со Хонг Конг Пост Услуга, Кинески Кинески Воздухот се Регистрирате Пошта која е поевтина и побавно отколку ЕМС Express е чудно за превозот период и испорака (главно бидејќи на меѓународен лет).

Број На Модел На:
ШКОТ-41
Бренд Име:
TAC ВЕКТОР ОПТИКА
боја:
Црна
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ