.

.

50meters 2,5 mm вретено форма нерѓосувачки челик синџир човек жените мода ѓердан синџири ZX193

50meters 2,5 mm вретено форма нерѓосувачки челик синџир човек жените мода ѓердан синџири ZX193

DEN 4800.00
Количина на стоки


Нашата посветеност
(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;
(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистина.
Опис
Материјал : 100% од не ' рѓосувачки челик
Ширина : 2,5 mm
Дебелина : 2 mm
Боја : : сребро бела
За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купони
Продавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)
За превозот
1. Бесплатен превозот употреба ПРОЗОРЦИ & Fedex, кога цел повеќе од $100 USD
(само за сад и југо-источно Азиските земји)
2. Бесплатен превозот употреба Хонгконг пост или Кина пост кога вашата нарачка помалку од $150 USD
(бесплатен превозот користите e-Пакер за САД, бесплатен превозот употреба Русија Експрес-Ss PSR за Русија)
3. Бесплатен превозот употреба UPS или Fedex или DHL кога цел повеќе од $150 USD
(за Северна Америка, Европа, Австралија, Азија . ние, исто така може да го користите за ПАТАРИНА за Австралија гости)
За превозот време и тарифите
HKpost и Кина пост треба околу 20-60 денови за испорака, но генерално не тарифи;
UPS-от и Fedex само треба за 4-7 дена, извесно време се тарифи;
DHL само треба за 4-7 дена,извесно време се тарифи;
СЕ потребни околу 6-10 дена;
e-Пакет треба за 7-25 дена;
Русија Експрес –SPSR треба околу 10-20 дена
Тарифи и други дополнителни такси
(1) Ако тарифи и други дополнителни такси се случи во Кина, ние ќе ги плаќаат за вашиот налог;
(2) Ако тарифи и други дополнителни такси се случи во транзитните земји, ние ќе се обидеме ги плаќаат за вашата цел повторно;
(3) Ако тарифи и други дополнителни такси се случил во Земјата на дестинација, треба купувачот да плати тарифи и други дополнителни трошоци;

Метална боја:
50meters на гајтанот
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бренд Име:
KUNAFIR
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ZX193
Pendant Големина:
Никој
Материјал:
100% од не ' рѓосувачки челик
боја:
сребро бела
Големина:
Width 2.5mm, thickness 2mm
Пакување:
OPP Пластични кеси
За додатоци :
не ги вклучуваат, треба да ги купите одделно
Должина:
50meters per spool
R

Тие исто така купуваат со овој производ