.

.

Мотоцикл Лево и Право на задните подложка за нозе задните pillion патникот подложка за нозе за BMW R1200GS LC 2014-2017

Мотоцикл Лево и Право на задните подложка за нозе задните pillion патникот подложка за нозе за BMW R1200GS LC 2014-2017

DEN 10159.00
DEN 11951.52
-15 %
Количина на стоки


Fitment : ЗА BMW R1200 GS LC 2014-2017 ЗА BMW R1200 GS ADV 2014-2017
Ве Молиме Да Се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање
Функција :
Состојба : 100% Гаранција Сосема Нов
Боја : Црна/Сребрена
Без инсталација настава s
Пакетот вклучува :
1 Пар ( Лево И Право )

Тип На Објект:
Нога Почива
Материјал Тип:
Алуминиум+Гума
Објектот Ширина:
0cm
Бренд Име:
GUAIMI
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
1.5kg
Име На Модел:
Guaimi-0149
R

Тие исто така купуваат со овој производ