.

.

Лаптоп со Батерија за Dell Inspiron 1520 1521 1720 1721 PP22L PP22X FK890 FP282 GK479 NR239 312-0576

Лаптоп со Батерија за Dell Inspiron 1520 1521 1720 1721 PP22L PP22X FK890 FP282 GK479 NR239 312-0576

DEN 895.00
DEN 941.76
-5 %
Количина на стоки


Превозот Политика :
*** Известување за ЕМС Превозот само ***
Ако одберете БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ОД EMS, Вашата цел ќе биде предаден од страна на
Хонг Конг или Кина Пост Воздух mail со Следење на Број ,
и Превозот период треба да биде 10-20 работни дена .
============================
EMS Бесплатен Превозот се применува за цел до 10pcs или повеќе предмети!!!
Опис :
Батерија Тип : Li-ion
Напон : 11.1 V
Капацитет : 5200m Ah
Тип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)
Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!
Бесплатен превозот Лаптоп со Батерија за Dell Inspiron 1520 1521 1720 1721 PP22 L PP22 X FK890 FP282 GK479 NR239 312-0576
Компатибилен Дел No :
За Dell
312-0504, 312-0513, 312-0518,312-0520, 312-0575, 312-0576, 312-0577, 312-0589,
312-0590,312-0594, 312-0595, 451-10476, 451-10477, FK890, FP282, GK479, NR239, GR995, KG479, NR222, TM980
Одговара Лаптоп Модел :
Замена за DELL Inspiron 1520, За Inspiron 1521, За Inspiron 1720, За Inspiron 1721, Vostro 1500, Vostro 1700 Лаптоп Батеријата

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
HSW
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
11.1 V
Компатибилен Бренд:
DELL
Број На Модел На:
1521 батеријата
Услови:
Парк, нови
Гаранција:
2 години
Уверение:
CE,FCC,RHOS
боја:
Црна
Големина:
209.9 x 47.5 x 20.4mm
Батеријата нето тежина:
315g
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Капацитетот На Батеријата:
4400mAh
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ