.

.

САМО ПРИСТИГНУВАЊЕ на сите исти Солидна изгори од Нога warmers РЕДЕН Број 2099 20 пара/многу

САМО ПРИСТИГНУВАЊЕ на сите исти Солидна изгори од Нога warmers РЕДЕН Број 2099 20 пара/многу

DEN 4512.00
Количина на стоки

Дефинитивно ќе се врати. Контактирате за било каков проблем при добиете пакет пред да замине на повратни информации.
Ние го задржуваме нашето право да не наплата на превозот и ракувањето цена кога предмети се испратени.
Позитивни сакам она што јас го добив, многу убав квалитет, брза испорака и флексибилни, многу љубезни услуги на клиентите. jus***еад ( 11 ) 2012-09-04 20 : 52 : 19 Позитивни ви Благодариме за убава производи и за голема услуга! Јас ќе купат од вас повторно! Т*d ( 0 ) 2012-09-03 23 : 24 : 34 Позитивни Совршен nel***rbo ( 3 ) 2012-09-03 17 : 43 : 59 Позитивни голема butle****_can ( 11 ) 2012-09-03 16 : 34 : 29 Позитивни Многу одговорна продавачот, одлична услуга. Среќен тргување. Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет. Сепак известување беше испратен од страна на продавачот веднаш и follw до акција беше донесена.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Сите продажни доаѓаат со 3-дена квалитет гаранција по пакет примени.
Ние високо го вреднуваат сите на нашите клиенти и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашата трансакција.
Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови. Грешка беше направена додека стоката беа спакувани. Ние ќе плати враќање поштарина назад кон вас. Дефинитивно ќе нарачате од оваа продавачот повторно Ya***jc ( 3 ) 2012-09-07 08 : 54 : 16 Позитивни Навистина брз, супер чорапи, врвот на комуникација.
Се врати ставки мора да биде во оригинална и неискористени состојба
Гаранција е НЕВАЖЕЧКА со секое физичко оштетување или оштетени со каков било знак на злоупотреба или Internatiol штета
Враќање на непотребни предмети, бара од купувачот да плати поштенски еден начин. А++ Ag***ce ( 4 ) 2012-09-03 15 : 46 : 36 Позитивни Апсолутно СОВРШЕН - но, тогаш, тие секогаш се !!! Одличен квалитет, брилијантен избор на големини & бои, завиткани совршено за продажба на мало и навистина добро спакувани за превозот (ви благодариме ценам дека). Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме и да ги реши тоа за вас брзо. Совршено!!!! ahf***јони ( 0 ) 2012-09-02 22 : 19 : 36 Позитивни Тета се убави Ke*l ( 2 ) 2012-09-01 19 : 39 : 32 Позитивни одлични производи! Еден***r ( 26 ) 2012-08-31 23 : 13 : 42. Услуги на клиентите е 100% и тоа секогаш е задоволство да се прави бизнис : -) бон****aby ( 174 ) 2012-09-03 10 : 56 : 30 Позитивни ви Благодариме за одлично искуство! Јас не може да го прашате за подобро, точен опис, брза испорака и пријателска услуга.Оставајќи негативни повратни информации нема да ни помогне и на двете за решавање на проблемот.
Ние се многу флексибилни и нејзините нашиот одговорен да ви помогнат и да го реши секој проблем за нашиот објект, ние се обидуваме толку тешко да се направи нашите клиенти задоволни.
онлајн обично од 8am до 10 ЧАС Пекинг Време,
Контактирате за било каков проблем,обично ние ќе ви одговори што ПОБРЗО во рок од 24 часа,
Превозот
Ние не сме одговорни за било каква обврска или данок во вашата локална земјата.
Повторно,тука вашето задоволство се секогаш ГАРАНТИРАН,Нашата посветеност кон клиентите ни овозможува да знае дека откако ќе купи од нас, вие никогаш не ќе сакаат да се справи со другите.

Тип На Објект:
Нога Warmers
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Должина:
regular
Материјал:
Акрилик,Spandex
Број На Модел На:
2099
R

Тие исто така купуваат со овој производ