.

.

Бесплатен превозот 17 боја домот sinamay fascinator капи добра булчински свадба капи висок квалитет на црна коктел шапка Многу убаво MSF099

Бесплатен превозот 17 боја домот sinamay fascinator капи добра булчински свадба капи висок квалитет на црна коктел шапка Многу

DEN 1226.00
DEN 1290.24
-5 %
Количина на стоки


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Бесплатен превозот 17 боја домот sinamay fascinator капи добра булчински свадба капи висок квалитет на црна коктел шапка Многу убаво MSF099 Достапни боја Црна,бела,боја на слонова коска,кафена,портокалова,Морнарица,зелена,кралска сина,црвена,топла розова,сива,жолта,златна,marron,turquiose,виолетова,розова,шампањ,светло сина,лаванда,магента ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас
Производство и пакување фото
За Трговија На Големо
Дали ќе поднесе голема цел(Прифати мешани трговија на големо),ве Молиме контактирајте со нас прво,ние им обезбедуваме на најевтиниот цена и ЕМС бесплатен превозот.
Плаќање
Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од датумот на купување на трансакцијата.
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
Превозот И Предавање
Пратката се испраќаат директно од нашиот магацин(жеџијанг,Кина).
Може да очекувате вашиот цел да се обработуваат и се испраќаат надвор рок од еден до пет дена.(Со исклучок на Викенд и одмор)
Како да се реши проблемот во врска со "не Може да ја испорача вашата земја"?
Кина Пост Воздух Mail да ги достави до речиси сите земји во светот,но во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух пошта,ако вашата земја не е во,ве молиме изберете ЕМС или DHL,ние ќе го менувате за бесплатен превозот откако ќе ги купите(оставете порака до нас).ве молиме за разбирање дека ние само ја пратите пратката преку Кина Пост Воздух Mail ако цел износ Ако вашата цел повеќе од $200,ние ќе направиме се EMS бесплатен превозот .
Политика За Наплата
Ние стоиме зад секој производот што го продава. Ако не сте задоволни со вашата нарачка,ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на т
цена помала од S&H рок од 30 дена од денот на купувањето.
За било размена или враќање на средствата, ние треба оригиналната потврда или записник од купувањето во нашиот систем,и производот мора да биде во својата
на производство оригинална состојба,вклучувајќи кутија, UPC бар-код, пакувањето и сите додатоци.
Ве молиме овозможи до 10 работни дена за враќа да бидат обработени.
Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете позитивни повратни информации.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Тип На Објект:
Fedoras
Материјал:
Лен
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Новина
Број На Модел На:
MSF099
Големи Материјал:
Sinamay,пердув
Големина:
approx 6(15cm)
Пакување:
6pcs/пвц кутија
Тип На Објект:
Hairwear
боја:
Сина,Црвена,Црна,виолетова
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ