.

.

Силиконски Црева Спојка Турбо Интеркулер Доза за Полнење За Хонда Граѓански FD2 K20A 07+ (1pc) ЕП-HDI004

Силиконски Црева Спојка Турбо Интеркулер Доза за Полнење За Хонда Граѓански FD2 K20A 07+ (1pc) ЕП-HDI004

DEN 2080.32
Количина на стоки

Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMAN - Силиконски Црева Спојка Турбо Интеркулер Доза за Полнење За Хонда Граѓански FD2 K20 A 07+ (1pc) ЕП-HDI004 АПЛИКАЦИЈА За Хонда Граѓански FD2 K20 A 07+ Тип : Доводната Цевка Цевка, 1 компјутер Направен од Висок Квалитет со Силиконска За Висока Температура и Висока Зголеми Апликација. Withstands Оперативни Температури од -65 F да 500 F Степени Целзиусови Работен притисок 85 PSI / Пукна притисок 245 PSI
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.

боја:
Портокалова, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта, Виолетова, Розова
Бренд Име:
SAMCO
Тип На Објект:
Систем За Ладење
Година:
07+
Име На Модел:
EP-HDI004
Зафатнина:
сите
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
000inch
Објектот Ширина:
000inch
Објектот Висина:
000inch
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Дијаметар:
000inch
Материјал Тип:
силиконски црева
Специјални Функции:
Универзална
Нема. на Цилиндри:
сите
is_customized:
Yes
Направен во Место:
Гуангжу.Кина
Работен Притисок:
85PSI
Пукна Притисок:
245PSI
Тип:
Турбо и Радијатор Цревото за Полнење
Стандардна Боја:
Сина
Достапни боја Опција:
Зелена/Виолетова/Жолта/Портокалова/Бела/Red/Сино/Розова/Црна
Тип Име 1:
Турбо Силиконски Црева
Тип 2 Име:
Интеркулер Силиконски Црева
Тип 3 Име:
Радијатор Со Силиконски Црева
R

Тие исто така купуваат со овој производ