.

.

Целосна Везови Феникс Перница Опфаќа За Троседот Стол Седиште За Во Автомобил Кинески Етнички Стил Декоративни Патент Pillowcase

Целосна Везови Феникс Перница Опфаќа За Троседот Стол Седиште За Во Автомобил Кинески Етнички Стил Декоративни Патент Pillowcase

DEN 1344.00
Количина на стоки

Аташе
производ еднорог, два производи на лав, леопард Mishina, четири предмети тигри, мечки пет предмети, шест предмети Biao, седум објекти, осум предмети носорог, Девет hippocampus. Стакло Увеселителен парк, placemat
13. Ние кога пратката, ќе ја испита производ на квалитетот; Има прашање товар, ние не ќе ви даде
3. Чевли кеси
3.
Објаснување
1.

Големина:
45 x 45 cm No Core, 45 x 45 cm with Core
Бренд Име:
Само Мојот Живеат Дома
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Број На Модел На:
multisize
Шема:
Извезена
is_customized:
Yes
Техника:
Рачно изработени
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
Сатенски
R

Тие исто така купуваат со овој производ