.

.

Нова Бела Чипка Долго Свадба Фустан, Булчински Превези Vestido Де Noiva Свадба Превези Долго Булчински Превези Покрива Главата Превези

Нова Бела Чипка Долго Свадба Фустан, Булчински Превези Vestido Де Noiva Свадба Превези Долго Булчински Превези Покрива Главата

DEN 578.00
DEN 672.00
-14 %
Количина на стоки


Опис :
1)свадбен превез булчински превез свадба додатоци
2)трговија на големо/мало
3)унапредување цена
4)Бесплатен превозот
5)Малку време на испорака во рок од 2 дена
6) Гарантира 100%
7)ЕДЕН слој Превез
8)1piece исто така е можно
9)Димензии(Должина : 280±10cm ширина : 140cm )
10)Боја : бела/беж/боја на слонова коска
11)булчински превез/свадба превез/свадба додатоци
Панорама на венчаница,Само за вас !!!

боја:
Бела, Беж, Боја На Слонова Коска
Тип На Објект:
Свадба Превези
Пол:
Жените
Бренд Име:
LOVSKYLINE
Одделот За Името:
Возрасни
Превези Слоеви:
Еден Слој
Тип:
Катедрала Превез
Техника:
Appliqued
Превези Работ Стил:
Чипка Работ
Број На Модел На:
Небото-V038
Материјал:
Полиестер
Количина(MOQ):
1 парче е, исто така, ја прифати
Пакување:
1pc/opp Вреќа
испорака:
Од Кина Пост
време на испорака:
2-3 дневна
Големина(Должина:
ширина
Акции на предмети:
Yes
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ