.

.

Freeshipping (5 парчиња/многу) машки DC моќност plug Џек Адаптер за Полнач Пластичен Капак адаптер 1.35 mm x 3.5 mm Висок квалитет !

Freeshipping (5 парчиња/многу) машки DC моќност plug Џек Адаптер за Полнач Пластичен Капак адаптер 1.35 mm x 3.5 mm Висок квалитет

DEN 202.08
Количина на стоки


1.35 mm x 3,5 мм машки DC моќност plug Џек Адаптер за Полнач Пластичен Капак
Спецификации :
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
1.35 mm x 3,5 mm Приклучок за DC
Машки Приклучок Должина : 10мм
Вкупна должина : 45.6 mm
Пластичен Капак
Боја : Црна може да биде како

Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
OL0455
боја:
Црна
конектор Внатрешен Дијаметар:
1.35 mm
конектор Надворешниот Дијаметар:
3.5 mm
Машки Приклучок Должина:
10мм
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Пол:
Машки
Примена:
Осветлување, напојување приклучете
Тип:
Приклучок за DC
R

Тие исто така купуваат со овој производ