.

.

14*8/ 14*9.5 Две Ножеви Пати Карбонски Влакна Пропелер за РК Модел Авион/РК Едрилица Авион

14*8/ 14*9.5 Две Ножеви Пати Карбонски Влакна Пропелер за РК Модел Авион/РК Едрилица Авион

DEN 693.12
Количина на стоки


Имајте на ум : Постои мала грешка за рачно мерење
14*8 В. F. Виткање Пропелер :
2 D= 3.5 mm
2 W= 28mm
2 H= 8.5 mm
14*9 .5 В. F. Виткање Пропелери :
2 H=8мм
2 D1=3мм

боја:
14x9p5, 14x8
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Пропелери
Материјал:
Карбонски Влакна
Број На Модел На:
CPF14
Type1:
14*9.5
type3:
14*8
R

Тие исто така купуваат со овој производ