.

.

Карбонски Влакна Целосна Замена страна огледало опфаќа Капи За ФОЛКСВАГЕН Golf6 MK6 & GTI & R20 2010-2013

Карбонски Влакна Целосна Замена страна огледало опфаќа Капи За ФОЛКСВАГЕН Golf6 MK6 & GTI & R20 2010-2013

DEN 3936.00
DEN 4576.80
-14 %
Количина на стоки


6686 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и цената
Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
Карбонски Влакна Целосна Замена страна огледало опфаќа Капи За "ФОЛКСВАГЕН" Golf6 MK6 & GTI & R20 2010-2013
Одговара За "ФОЛКСВАГЕН" Golf6 MK6 2010-2013
целосна замена Директни гром на инсталација,нема промени се потребни.

Бренд Име:
JSPEED CSPORT
Модел Година:
2010-2013
Име На Модел:
SE-VWGO0611
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
дербито огледало маска
Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
R

Тие исто така купуваат со овој производ