.

.

Јасно Пластика Прилагодливи 15 Прегради Алатки Електронски Компоненти Случај Кутија

Јасно Пластика Прилагодливи 15 Прегради Алатки Електронски Компоненти Случај Кутија

DEN 324.00
DEN 431.04
-25 %
Количина на стоки


Спецификација : Име на Производ Случај Материјал Тешко Пластични Случај Боја Јасен Случај Надворешни Големина 17.5 x 10.2 x 2cm/6.9" x 4" x 0.8" (L*W*H) Оддел Големина
(Прилагодливи) Мин. : 3.2 x 2.8 x 1.8 cm/1.3" x 1.1" x 0.7" (L*W*H) Max. : 17 x 2.8 x 1.8 cm/6.7" x 1.1" x 0.7" (L*W*H) Тежина 63g Пакет Содржина
1 x Случај
Опис : Дизајниран со 15 правоаголник прегради, и преградата може да се прилагоди со повлекување на пластична фолија. Мултифункционален дизајн. Тоа може да се користи за чување на обетки, ѓердани, лежиште, прст прстен или други мали накит, исто така, се користи за чување на риболов кука, риба намамат мамка или други мали алатка за полнење.

Тип:
Кутија
Број На Модел На:
VT52362
Материјал:
Пластични
R

Тие исто така купуваат со овој производ