.

.

Бесплатен превозот (5pcs/многу) 1920-2170 Mhz 3G 13dbi клип антена со CRC9 конектор за HUAWEI E156 E156G E160 E160E E160G E161

Бесплатен превозот (5pcs/многу) 1920-2170 Mhz 3G 13dbi клип антена со CRC9 конектор за HUAWEI E156 E156G E160 E160E E160G E161

DEN 1459.00
DEN 1536.00
-5 %
Количина на стоки

13dbi UMTS 3 G клип Антена CRC9 Конектор за HUAWEI E156 E156 G E160 E618 E620 E621 E630 E660 A E660
Опис :
l 100% Сосема Нов
l Висок Квалитет
l Подобрување и одржување на одлична сигнал за квалитет.
l Брз, едноставен за инсталација, без софтвер потребен.
l Клип планината ви овозможува лесно да закачите и да ги отстрани да се врати или страна на лаптоп капак/екранот.
l На CRC9 со pin машки конектори.
l Оваа антена е дизајниран главно за 3 G.
l 3 G Антена со CRC9 конектор за HUAWEI USB модем : E156&E156 G E160 E160 E E160 G E161 E169 E122 E176 G K3520 E1762 E1820 UMG181 UMG1691.
l CRC9 конектор за HUAWEI Картичка PCMCIA : E600 E612 E613 E620 E621 E630 E660 A E660.
l CRC9 конектор за HUAWEI Express Картичка : EC321 E881 E.
Спецификации :
l Фреквентен Опсег : 1970-2170 MHZ
l VSWR
l Стекнат d Bi : 13 d Bi
l Кабел Тип : РГ 174
l Температура на Чување : -45 до +75
l Температурата на работа : -45 до+75
l Антена Должина : 13 cm (5.2 инчи)
l Кабел Должина : 47.2 CM
l Конектор : CRC9(Сребрена Интерфејс)
Внимание : ве Молиме проверете со вашиот уред конектор за да бидете сигурни дека овој антената може да ги исполни тоа.
Пакет Се Вклучени :
1 x 3 G Антена
1 x Гума Клип
Забелешка : Ако ви треба TS9 конектор,pls ни остави белешка кога ќе го порачаат.
MCX Crimp Plug Десен Агол конектор за LMR100 RG316 RG174 бесплатен превозот САД$ 0.80 - US$ 5.35 /парче SMA машки Конектор crimp за RG174 RG179 RG316 RG188 US$ 0.83 - US$ 5.47 /парче BNC коаксијален АНТЕНСКИ приклучок за Crimp Приклучок директно за LMR195 US$ 0.97 - US$ 5.64 /парче L9 женски десен агол коаксијален АНТЕНСКИ приклучок директно за RG316 RG174 US$ 1.51 - US$ 6.35 /парче
BNC адаптер BNC Приклучок на Џек барел коаксијален АНТЕНСКИ приклучок директно US$ 1.24 - US$ 6.02 /парче С Crimp Џек женски коаксијален АНТЕНСКИ приклучок директно за LMR100 US$ 1.06 - US$ 5.78 /парче SMA Crimp Џек bulkhead коаксијален АНТЕНСКИ приклучок директно nickelplated за LMR100 US$ 0.99 - US$ 5.68 /парче Бесплатен превозот SMA конектор SMA Plug машки директно crimp за LMR195 конектор US$ 0.65 - US$ 4.35 /парче

Бренд Име:
onelinkmore
Број На Модел На:
OL0701
R

Тие исто така купуваат со овој производ