.

.

24PCS Кинеската Паричка Црвено Среќа Нараквици #22114 Бесплатен Превозот

24PCS Кинеската Паричка Црвено Среќа Нараквици 22114 Бесплатен Превозот

DEN 216.00
DEN 239.52
-10 %
Количина на стоки


1 PCS Црвениот Кристал Диско Топка Beaded Мода Хривнија #21765 US$ 5.50 /парче
1 PCS Сини Кристал Диско Топка Beaded Мода Хривнија #21767 US$ 5.50 /парче
12 PCS Црна Lampwork Срцето Стаклени Монистра Сомот Нараквици #21736 US$ 9.60 /многу
12 парчиња / многу
12 PCS Сина Lampwork Срцето Стаклени Монистра Сомот Нараквици #21733 US$ 9.60 /многу
12 парчиња / многу
12 PCS Сина уроци Стакло Срцето Сомот Нараквици #21723 US$ 9.60 /многу
12 парчиња / многу
12 PCS Бели Цвеќиња Lampwork Стакло Срцето Сомот Нараквици #21741 US$ 9.60 /многу
12 парчиња / многу
12 PCS се Зголеми Црно Стакло Овална Beaded Сомот Нараквици #21727 US$ 9.60 /многу
12 парчиња / многу
12 PCS Црвени Цветни Lampwork Стакло Срцето Сомот Нараквици #21739 US$ 9.60 /многу
12 парчиња / многу
МОДЕН ХРИВНИЈА
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : НАРАКВИЦА ОКОЛУ 17 CM ВКУПНИОТ ДОЛГ,КИНЕСКАТА ПАРИЧКА МУШКА ОКОЛУ 14 MM ВО ДИЈАМЕТАР
КОЛИЧИНА : ВКУПНО 24 PCS
БОЈА : ЦРВЕНА/ANTIQUED БРОНЗА
МАТЕРИЈАЛИ : НАЈЛОН МОЗОК И МЕТАЛНА МОНЕТА
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail или да ни остави порака преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме зачувам western union и банкарски трансфер.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
17cm
Затворач Тип:
Лесно-кука
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Расположение Tracker
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Метал
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Број На Модел На:
#22114
Материјал:
Никој
Должина:
17CM TOTAL LONG
R

Тие исто така купуваат со овој производ