.

.

GT1752H 454061-5010S 454061 454061-0010 Турбо За Рено Мајстор За FIAT Ducato Movano Fo IVECO Daily 8140.43.2600 S9W702 ЗА 2,8 L

GT1752H 454061-5010S 454061 454061-0010 Турбо За Рено Мајстор За FIAT Ducato Movano Fo IVECO Daily 8140.43.2600 S9W702 ЗА 2,8

DEN 9456.00
DEN 10507.20
-10 %
Количина на стоки


GT1752 H 454061-5010 S 454061-0010 454061-0001 Turbo
За FIAT Ducato За "ОПЕЛ" Movano За "РЕНО" Мајстор За IVECO Daily 8140. Ние само го продаде добар квалитет на производи, и никогаш нема да се продаде лош квалитет, евтини, не по-продажба заштита производи, бидејќи таквите производи набавка ќе се трошат време и пари., Африка околу 15~30 работни дена. ве Молиме бидете сигурни дека Сите Зачувам Плаќања мора да биде Потврден.
Тоа трае околу 6-9 дена да брод на овие Земји. :
99460981 99466793 7701044612 4500939 7711135840
Турбо Модел GT1752 H уметност Број 454061-5010 S Претходната Верзија 454061-0010 OE број 99466793 4500939 7701044612 7711135840 Година 1996-1997 Опис Комерцијални За Iveco Daily За Fiat Ducato За "Опел" Movano Мотор SOFIM 8140.
Создавање на вредност, победи на задоволство на клиентите ,е целта на нашата работа.2600 Мотор 1997 Година За "Рено" Комерцијални Господар Mascotte 8140.На пример : сад,Канада,Германија,Франција,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Унгарија,Италија, Нов зеланд итн.8/4 103 HP За IVECO Daily II 1996 - 8140.Хонг Конг Воздухопловната : Обично,брод во Азија,Западот Евра.
Ние може да ја прогласи својата цел со пониска вредност, да се минимизира увоз даночни давачки за купувачот.2600 Мотор
Погодни За :
Возило : За FIAT Ducato II 2001-06/За "Рено" Господар II 1997-
За IVECO DAILY/за "ОПЕЛ" Movano За 2,8 L ТД
Мотор : 8140.2600 ЗА 2,8 L D 115 HP За "ОПЕЛ" ОПЕЛ Movano 2000 - S9 W702 ЗА 2,8 L D 115 HP За "ОПЕЛ" ОПЕЛ Movano 1996 8140.,Северна Ameria е околу 7~15 workding дена; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра.За "Рено" Господар II 2.8 115 HP ======================================================================
====================================================================== Предмети Плаќање
Можеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) итн.2600 За 2,8 L D 115 HP За FIAT Ducato 1997 8140.
Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи,, уште во оригинално пакување.8/4 115 HP За "РЕНО" Господар 1998-02 S9 W702 ЗА 2,8 L D 115 HP За "РЕНО" Мајстор 1997 8140.
Предмети ќе бидат испратени Веднаш по плаќањето Зачувам Потврди;ако не може да биде претставено на време,ние ќе ви ги даде e-mail за да ја објасниме ситуацијата.2600 1996
Марк Години Мотор Тип За FIAT Ducato 1996 - 8140.
Секој увоз на давачки,даноците,цените или таксите не се вклучени во точка цена или превозот цена.8 ТД Моторот : S9 W700/702 114 HP 1997-
3.За "ОПЕЛ" ОПЕЛ Movano 2.43 За 2,8 L 115 HP
Објектот е 100% Сосема Нов
TD04 GT1752 H турбополнач
Дел No.2600 За 2,8 L D 115 HP За "РЕНО" Господар 2003 S9 W702 2.8 D 103 HP За FIAT Ducato МАКСИ 1997 8140.2600 Мотор 1996 Година За Iveco Комерцијални Секојдневно 8140.8/4 103 HP За IVECO Daily 1996 8140.8/4 115 HP Моторот : 8140.2600 115 HP 1996-2006
2. Нашите ECEP-ЅВЕЗДА Е посветена на Енергија Конзервација и Заштита на Животната средина , да се фокусираат на развој и производство на енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина производ.
Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде на повеќето професионални одговарање на служба во рок од 12 часа. За нас
Ние имаме долгорочна производството и продажбата на искуство,Ние може да обезбеди професионална техничка поддршка,и може да ви помогне во решавање на секоја ситуација. Време на испорака
Откако стоката се испраќа,Објект Следење на Број ќе се обезбедува. Нашата посветеност
Ние се стремиме нашите најдобри за да се обезбеди повеќето Професионални услуги на клиентите.

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
ECEPTECH
Име На Модел:
454061-5010S FIAT Ducato Movano Господар IVECO Daily 8140.43 За 2,8 L
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
20inch
Модел Година:
1990-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Вратило-42CrMo;Турбина Тркало-K418; Турбина Домување QTSiMo
Објектот Висина:
20inch
Автомобил Производител:
Опел
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зајакнување на Моторот на воздухот
Објектот Должина:
20inch
Објектот Тежина:
7kg
Турбо Модел :
GT1752H 454061 5010S Турбо Турбополнач
Дел Број:
454061-5010S 454061-0010 454061-0001 454061 0010 454061 0001
ОЕМ број:
99460981 99466793 7701044612 4500939 7711135840
Апликацијата возило:
За FIAT Ducato За ОПЕЛ Movano За 2,8 L
Апликацијата Возило .:
За IVECO Daily За РЕНО Мајстор За 2,8 L
Примена на моторот:
8140.43.2600 S9W700 S9W702 103HP 115HP ЗА 2,8 L
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ