.

.

Поврзување На Јаже Бесплатен Превозот Кралот Магија Трикови Реквизити Играчки E-Mail Видео За Вас

Поврзување На Јаже Бесплатен Превозот Кралот Магија Трикови Реквизити Играчки E-Mail Видео За Вас

DEN 405.12
Количина на стоки

Ве молиме да ги Прочитате Пред Цел Поврзување на Јаже Бесплатен Превозот Кралот Магија Трикови Реквизити Играчки e-mail Видео За Вас Линкот и го отспои циклуси на јаже - без untying нив! Пакет листа : 1 компјутер* 1 сет од 3 поврзување на јажиња во различна боја, 1 парче*линк до демо и објаснување видео Ова изгледа апсолутно невозможно! НО ВИЕ МОЖЕ ДА ГО НАПРАВИ ТОА ЛЕСНО! Вратоврска секој од три јажиња во јамка. Се земе секоја солидна јамка, и линк на циклуси заедно! ВО ЦЕЛОСЕН ПРИКАЗ - не крие ништо! Јажиња се навистина испреплетени - тоа не е оптичка илузија! Необичен полетување на класичен Поврзување Прстени илузија!
Пред Брод Цел Квалитет се проверени, а производот е добро спакувани. Брод Цел Ред се испраќаат како што се бара. Подолу лист настава на редовните шпедиција
Превозот Име За Инструкција За Испорака Време На Превозот Цена
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Бавно, патеката во Кина 39-60 работни дена Најевтиниот Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Бавно, песна глобалната 25-60 работни дена Евтини Ali Express Стандард Превозот Бавно, безбедно,песна глобалната 25-60 работни дена Високата цена efective руската Воздух брзо, бродот за само Русија 25-60 работни дена Високата цена efective Sinoair-Correos Економија Услуга брз, бродот за само Шпанија 25-30 работни дена Високата цена efective Кралската Пошта Економија брзо, бродот за само велика БРИТАНИЈА 25-30 работни дена Високата цена efective DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ Многу брзо, многу безбедно 5-15 работни дена Скапи E-пакет брзо, брод за само САД 5-25 работни дена Високата цена efective
Добиете Цел Редовни Прашања & Одговорите 1. П : Цел доаѓа без настава На : Објаснување видео ќе бидат испратени до вас по потврди нарачка примени. Вие ќе примите некоја URL адреса (Линк), и да отвори URL да се види или да преземете видео. 2. П : Неисправни Производи На : Испрати ми фотографија на неисправни производи, ние гарантираме за да рефундирање на вашите пари. Ние, исто така може да испрати нова цел и слободни трик за вас, ако одбие наплата. 3. П : Изгубени нарачки На : Без Сомнение, ние ви вратат сите по рокот на испорака на време. Повратни информации Можете да имате повеќе од еден бесплатен магичен трик во вашата следна цел, ако ме остави добар 5 ѕвезди повратни информации.

Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Почетник,Магионичари,Професионална,Сцена
Тип:
јаже
Е Инструкции Се Вклучени:
No
Перформанси Форма:
Фаза Магија
Број На Модел На:
МТ-0354
Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups
Големина:
One Size
Бренд Име:
Кралот Магија
Материјал:
Памук
Објаснување Видео:
испрати видео преку e-mail
R

Тие исто така купуваат со овој производ