.

.

10pcs/многу Висок квалитет ABEC-1 Z2V1 длабоко ритам топката имајќи 6006 Z 6006ZZ 6006Z 6006-2Z 80106 30*50*13 мм

10pcs/многу Висок квалитет ABEC-1 Z2V1 длабоко ритам топката имајќи 6006 Z 6006ZZ 6006Z 6006-2Z 80106 30*50*13 мм

DEN 1872.00
Количина на стоки


Модел
6006 ZZ
Димензии
Создаден (d)
30
мм
Дијаметар (D)
50
мм
Ширина (Б)
13
мм
Печати Тип
ZZ
Квалитет
P0.Z2 / ABCE-1.Z2
Материјал
Имајќи челик (Gcr15)
Испорака датум
По барање испорака
Овој дел имајќи го чувствуваат мазна, ниско ниво на бучава, долг животен век. Е погодна за моторни, играчки, модел, инструменти и метри, електрични алатки, комуникациска опрема, фитнес опрема, и други области. Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Како професионален имајќи производи снабдувач со многу години искуство,ние може да понуди многу видови на добар квалитет на топката лежишта. Ние сме отворени за сите искрени купувачи, за понатамошни информации, добредојдени да се направи истрага, ви благодариме што одвоивте време да ја прочитате нашата информации!

Бренд Име:
NBZH
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
6006ZZ 6006Z 6006-2Z 80106
Капацитет На Моторот:
99
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Челик
Структура:
Топката
R

Тие исто така купуваат со овој производ