.

.

зимски поврзана нога warmers РЕДЕН Број 1286 5 пара/многу

зимски поврзана нога warmers РЕДЕН Број 1286 5 пара/многу

DEN 1296.00
Количина на стоки


Ние високо го вреднуваат сите на нашите клиенти и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашата трансакција. А++ Ag***ce ( 4 ) 2012-09-03 15 : 46 : 36 Позитивни Апсолутно СОВРШЕН - но, тогаш, тие секогаш се !!! Одличен квалитет, брилијантен избор на големини & бои, завиткани совршено за продажба на мало и навистина добро спакувани за превозот (ви благодариме ценам дека).Ќе бидете сигурни дека вашето искуство со нас е многу пријатни еден!
ОБИЧНО ПРЕПОРАЧУВАМЕ НА НАШИТЕ КЛИЕНТИ ДА ГО ИЗБЕРАТ ЕМС КАКО ПРЕВОЗОТ,КОЈ Е НАЈЕФТИН И БРЗ НАЧИН ТУКА,ОБИЧНО СЕ ПОТРЕБНИ ОКОЛУ 4 ДО 8 РАБОТНИ ДЕНА ЗАВИСИ ОД ЛОКАЦИЈАТА,И ВИЕ ИСТО ТАКА ДА ГИ ПРАТИТЕ НА ИНТЕРНЕТ ПО ПРЕВОЗОТ. Ние ќе плати враќање поштарина назад кон вас. Дефинитивно ќе нарачате од оваа продавачот повторно Ya***jc ( 3 ) 2012-09-07 08 : 54 : 16 Позитивни Навистина брз, супер чорапи, врвот на комуникација.
онлајн обично од 8am до 10 ЧАС Пекинг Време,
Контактирате за било каков проблем,обично ние ќе ви одговори што ПОБРЗО во рок од 24 часа,
Превозот
Ние не сме одговорни за било каква обврска или данок во вашата локална земјата.
Ние се многу флексибилни и нејзините нашиот одговорен да ви помогнат и да го реши секој проблем за нашиот објект, ние се обидуваме толку тешко да се направи нашите клиенти задоволни. Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет.
Повторно,тука вашето задоволство се секогаш ГАРАНТИРАН,Нашата посветеност кон клиентите ни овозможува да знае дека откако ќе купи од нас, вие никогаш не ќе сакаат да се справи со другите. Дефинитивно ќе се врати.
Ние го задржуваме нашето право да не наплата на превозот и ракувањето цена кога предмети се испратени.
Позитивни сакам она што јас го добив, многу убав квалитет, брза испорака и флексибилни, многу љубезни услуги на клиентите. Услуги на клиентите е 100% и тоа секогаш е задоволство да се прави бизнис : -) бон****aby ( 174 ) 2012-09-03 10 : 56 : 30 Позитивни ви Благодариме за одлично искуство! Јас не може да го прашате за подобро, точен опис, брза испорака и пријателска услуга. jus***еад ( 11 ) 2012-09-04 20 : 52 : 19 Позитивни ви Благодариме за убава производи и за голема услуга! Јас ќе купат од вас повторно! Т*d ( 0 ) 2012-09-03 23 : 24 : 34 Позитивни Совршен nel***rbo ( 3 ) 2012-09-03 17 : 43 : 59 Позитивни голема butle****_can ( 11 ) 2012-09-03 16 : 34 : 29 Позитивни Многу одговорна продавачот, одлична услуга.
Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови. Совршено!!!! ahf***јони ( 0 ) 2012-09-02 22 : 19 : 36 Позитивни Тета се убави Ke*l ( 2 ) 2012-09-01 19 : 39 : 32 Позитивни одлични производи! Еден***r ( 26 ) 2012-08-31 23 : 13 : 42. Контактирате за било каков проблем при добиете пакет пред да замине на повратни информации. Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме и да ги реши тоа за вас брзо. Сепак известување беше испратен од страна на продавачот веднаш и follw до акција беше донесена. Среќен тргување. Грешка беше направена додека стоката беа спакувани.Оставајќи негативни повратни информации нема да ни помогне и на двете за решавање на проблемот.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Сите продажни доаѓаат со 3-дена квалитет гаранција по пакет примени.

Тип На Објект:
Нога Warmers
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Акрилик
Објектот Должина:
regular
Број На Модел На:
1286
R

Тие исто така купуваат со овој производ