.

.

532nn 808 810 980 и 1064nm ласерски безбедност glassesw со К. Г 6+ За 190-540nm и 800-1700nm

532nn 808 810 980 и 1064nm ласерски безбедност glassesw со К. Г 6+ За 190-540nm и 800-1700nm

DEN 1680.00
Количина на стоки


Име на производ : ласерски безбедност очила/ласерски безбедност eyewear/ласерски безбедност очила
1. Број на модел : OLY-единиците на локалната самоуправа-1-9 C
2. Заштита бранова должина : 190-540nm & 800-1700nm
3. О Д 6+
4. CE уверение,
5. Структура : НОВИОТ 9 C
6. За типичен ласери, како што се 266nm, 532nm, 808nm, 810nm, 980nm, 1064nm ласери.
Фото :

Број На Модел На:
OLY-ЕДИНИЦИТЕ НА ЛОКАЛНАТА САМОУПРАВА-1-9C
Бренд Име:
HANBEIHE
R

Тие исто така купуваат со овој производ