.

.

2018 Децата облека женско дете есен и зима дете вест деца, бебе облека резервоарот се облекуваат бебето вест miniskirt корални руно

2018 Децата облека женско дете есен и зима дете вест деца, бебе облека резервоарот се облекуваат бебето вест miniskirt корални

DEN 507.00
DEN 844.80
-40 %
Количина на стоки

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45days.Ве молиме проверете ги спецификации пред да поставите ред.5 инчи во мерењето. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на клиенти најдобро што можеме. Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве Молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ако вашиот најдете големината на производите не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.
>
Компанијата е лоцирана во Shan dong , Кина, ние сме професионални Бебе и Деца
облека фабрика. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ние трговија на големо и мало Бебе и Детска облека. Јужна Америка, Кина пост воздух mail 15-20days Испорака : Кога ќе го поставите цел,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ние сме во потрага за долгорочните партнери.
Ние се прифатат плаќање, како на следнава слика шоу ,Сите големи cridit картичка се прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .Вообичаено е дозволиво разлика во големината приближно 0.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1-2days еднаш плаќање е завршен.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Големината или се Вклопуваат Issures големини се илустрирани со specfic мерења во детални спецификации.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако е така, ве молиме контактирајте со нас. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL,EMS,UPS-от или FEDEX бесплатен превозот кој ќе пристигне во рамките на 3-6working дена.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Pls имајте на ум дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царинската такса,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Ако имате некои прашања во врска со плаќањето , ве молиме кликнете на овој линк :
http : //help.Ние ќе брод предмети веднаш штом ќе добиете на вашата исплата, и ние исто така, обезбеди следење број за вас.Има дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.html
>
Мало наредби користење на поштенски пакет транспорт, за 15-45 дена превозот време. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени.

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 6
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Дебелина:
Конвенционалните
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Anlencool
Јака:
Маскирани
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Chiffon
Пол:
Девојки
Облека Должина:
X-Долго
Број На Модел На:
a112
Шаблон Тип:
Цртан филм
Size100:
100cm
Size110:
110cm
Size120:
120cm
Size130:
130cm
Size140:
140cm
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ