.

.

Бесплатен превозот повеќе боја домот sinamay fascinator капи добра свадба капи висок квалитет gril коктел капи Многу убаво MSF102

Бесплатен превозот повеќе боја домот sinamay fascinator капи добра свадба капи висок квалитет gril коктел капи Многу убаво MSF102

DEN 1408.00
DEN 1482.24
-5 %
Количина на стоки


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД ОД СТРАНА НА EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН
Бесплатен превозот повеќе боја домот sinamay fascinator капи добра свадба капи висок квалитет gril коктел капи Многу убаво MSF102
Достапни бои Црна,бела,боја на слонова коска,кафена,портокалова,Морнарица,зелена,кралска сина,црвена,топла розова,сива,жолта,златна,marron,turquiose,виолетова,розова,шампањ,светло сина,лаванда,магента ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас
Производство и пакување фото

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Лен
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Косата Чешли
Стил:
Новина
Број На Модел На:
MSF102
Големи Материјал:
Sinamay,пердув
Големина:
Approx 12(30cm)
Пакување:
6pcs/пвц кутија
Тип На Објект:
Hairwear
боја:
17 бои
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ