.

.

Трговија на големо Нога нега antifatigue слободни паста транспарентен пета паста анти лизга силикони пета леплива подлога како висока пета чевли додатоц

Трговија на големо Нога нега antifatigue слободни паста транспарентен пета паста анти лизга силикони пета леплива подлога како

DEN 571.00
DEN 952.32
-40 %
Количина на стоки


Ве молиме да Пребарувате во нашата продавница!!!
НОВИ И СТАРИ КЛИЕНТИ!
Секој производ можете да го понудата, место со цел,по вашиот плаќаат за тоа!
Ние ќе го испрати на стоки и мејл
на Следење на број во 1-3working дена!
Оваа цена е за 1 парче!
6pcs=1pack
12pcs=2packs
18pcs=3packs
.......
60pcs=10packs
.............
Различна количина и различни цена,ве молиме да ги проверите деталите!
Повеќе знаат Точно количеството и Точно информации за цената
ве молиме проверете на линкот :
Ние бесплатен превозот од Кина, Воздухот Пост (ако вкупната тежина помалку од 2kgs)!
Се Разбира,АКО има повеќе од 2kgs ние ќе бесплатен превозот со ЕМС/DHL и така натаму!
(Ве молиме да ги проверите деталите на стоката ,она што го гледате само она што ќе добиете,ве молиме понудата) !
Купувачот е одговорен за било кој данок или должност од страна на нивните земји.
Plz контактирајте со нас ако имате било какви Прашања!!!
Пад На Превозот!
1.Ќе се прикаже на сите наши слики за вашите клиенти слободно.
2.Ни ги испратите вашите клиент?s превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така го напишете вашиот клиент?s превозот адреса директно во вашата нарачка)
3.Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот busines.
Го поздравуваме вашиот судењето цел и вашето мислење!
Ние ќе го задоволство како вашиот Кина пазарот?s купување агент!
Нашата продавница и канцеларија се и во Меѓународните Стокови Град -YIWU Кина!
Јас мислам дека вие знаете дека YIWU е Океанот на стока!
Ние ќе асистент вас и вашиот клиент во потрага за омилена продажба и стоки.
Се разбира понуди на вашата конкурентна цена,добар квалитет и добра услуга!

Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Број На Модел На:
XYDHGT1601
Големина:
one size
Материјал:
Силикони
Тип:
пета грижа паста
Тип:
Транспарентен силикони потпетици подлога
боја:
Транспарентен (проверете фотографии)
Тежина:
approx16g/(6pcs)
feature1:
едноставен/издржлив
feature2:
мулти-функција/декорација
Производ големина:
approx3*2.5 cm
Материјал:
силиконска(eco-friendly)
Пакување:
[email protected]
R

Тие исто така купуваат со овој производ