.

.

Бесплатен Превозот(6pcs/многу)Големи Јасно Кристал Елегантен Сребро Brooch!!Фабриката Евтини цена!!

Бесплатен Превозот(6pcs/многу)Големи Јасно Кристал Елегантен Сребро Brooch!!Фабриката Евтини цена!!

DEN 696.00
Количина на стоки


За САД , Канада , Мексико ,Цел>120dhl/федекс бесплатен превозот
За Австралија,велика БРИТАНИЈА,Ирска,Франција,Германија.итн Цел >150dhl/федекс/ems бесплатен превозот
За руски , Цел>200Ems бесплатен превозот
Други Земји ,ве Молиме контактирајте со нас за изразат бесплатен превозот.
Важно : Ние нудиме бесплатен превозот за сите земји, ако не можете да најдете бесплатен превозот методи во мојата продавница, можете да изберете било превозот методи, и да се направи ред, оставете порака или контактирајте со нас, ние ќе ги преземе испорака полнење надвор, а потоа може да се направи исплата.
Висок Квалитет На Пенливи Австрија Кристали!!Многу Шармантна Жена!!
Прво да уживаат во слика
Производи Опис
1. Точка Бр. B227
2. Материјал : Цинк легура и Високо-qualitied кристал
3. 100% Нов Бренд,Елегантни,романтични,слободни-олово,слободни-nickle
Превозот
1 ). Кина пост воздух mail&Epacket , бесплатен превозот,но треба за 15-45 дена да пристигне ( можеби и повеќе според различни места или во услови!) Ве молиме чекаат трпеливо пред добивањето на пратката. Благодарение толку многу за вашата cooepration!!!
2). Од DHL,FEDEX, Тоа потреби за 5-10days.
За пакет
Ние пак тоа многу delicately, opp вреќа& картичка за секој brooch, 12 компјутери/пак, outher е меур торба и картон.
За paypment
За безбедност и тебе и мене, ние прифаќаме Зачувам.
Врати Се Gurantee :
Ние gurantee ќе Нула ризик шопинг тука, Ако објектот има некој проблем, ве молиме контактирајте со нас како ќе ја добијат, и да ни понудат повеќе детали за проблемот, ние ќе испрати еден или се согласуваат да се вратат по нашето миропомазание.
Answer : ___________________________ Note : ние не ја за оние кои се користат.
По продажба на услуги и Повратни информации
Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно да контактирате со мене , јас ќе го реши проблемот.Верувај ми.Ве молиме не остави негативни повратни информации, ми треба поддршка од сите клиенти.
Секој клиент е повратни информации е многу важно за нас , ние сме подготвени да го слушаат вашиот предлог за подобрување. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои било каков проблем.Ве молиме доверба во мене, и јас може да го реши сите проблеми во врска со нашата накит.
Ве молиме не остави негативни повратни информации, без да ни се јавите ако постои некој проблем.Ви благодариме за вашата љубезност и соработка!!
За веледрогерија
За развој на нашиот бизнис oversea, добредојдовте на wholsaler да се зборува за соработка со нас, ние може да ви понуди производи со повеќето конкурентна цена и висок квалитет.Ако сакате да се препродава на нашите производи или да имате продавница, ве молиме контактирајте со нас побрзо.Ние сме во потрага forword да воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас.
Ви благодариме за вашата поддршка!!

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
Utei
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
B227
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Hyperbole
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
Големина:
6*6.5cm
MOQ:
6pcs/многу
посебни:
Здраво,Никел слободни,доведе слободни
Occassions:
Свадба,Забава,Банкет,Подарок.итн
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ