.

.

(RD-HE3570) компатибилен Греење топлина елемент керамички за Canon iR 3570 4570 iR-3570 ir-4570 iR3570 ir4570 220V

(RD-HE3570) компатибилен Греење топлина елемент керамички за Canon iR 3570 4570 iR-3570 ir-4570 iR3570 ir4570 220V

DEN 1180.80
Количина на стоки


греење на елемент ir3570, греење елемент ir4570
компатибилен Греење топлина елемент керамички за Canon i R 3570 4570 i R-3570 ir-4570 i R3570 ir4570 220 V
компатибилен
неутрален пакување
ПАКУВАЊЕ : 1 парче 1 неутрален кутија

Број На Модел На:
за Canon iR 3570 4570 iR-3570 ir-4570 iR3570 ir4570
боја:
BK
Тип:
Други
Функција:
Компатибилен
Пакување:
во неутрална кутија
код 1:
PN
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Производот:
греење на елемент
за копир модели:
за Canon iR 3570 4570 iR-3570 ir-4570 iR3570 ir4570
Понудата:
220v
Материјал:
Керамички
Стоковните:
греење на елемент ir3570, греење елемент ir4570
забелешка:
фабрика директни продажби со докажан квалитет
R

Тие исто така купуваат со овој производ