.

.

4PCS/МНОГУ Универзална Алуминиум Анти-топлина Shield Кол:76mm 3 Филтри за Воздух За Автомобили Сребрена и Сина

4PCS/МНОГУ Универзална Алуминиум Анти-топлина Shield Кол:76mm 3 Филтри за Воздух За Автомобили Сребрена и Сина

DEN 6202.00
DEN 6528.00
-5 %
Количина на стоки


Универзална Алуминиум Анти-топлина Shield Кол : 76mm 3" Филтри за Воздух За Автомобили Сребрена и Сина
3" Филтри За Воздух За Автомобили
Филтер за воздух е на должност да филтер за прашина, песок во воздухот приливот на вашиот мотор кој што е многу важен дел на вашиот автомобил. Потоа добар филтер јадро се чини дека се повеќе е важно.
Промена на високо-проток на воздух филтер core може да го намали отпорот на моторот воздухот, а зголемување на воздухот приливот и максимална јачина ефикасност во единица време кога моторот работи. Висина : 125mm Ширина : 150mm Дијаметар : 76mm Алуминиум Анти-топлина Shield Дизајн Супер длабоко се издише 76mm, вратот, исто така, во 111mm и гигант 148mm
Белешка : постојат 19 модели ладно внесувањето воздух филтер во парк подготвени да брод, ако се заинтересирани, добредојдени се да ме контактирате за повеќе информации.
4 × Универзална Воздух Филтер за Автомобил
Моќ Високи Перформанси Авто Филтер за Воздух Црвено Висок Квалитет на Големо и Мало US$ 26.32 /парче
Kracing Универзална Турбо Мулти Флексибилни Воздухот цевка трговија на Големо и Мало US$ 14.74 /парче
Новиот Објект Kracing на Воздухот Цевка Карбонски Влакна на Големо и Мало US$ 36.84 /парче
Филтер за воздух Карбонски Влакна Висок проток на ладен воздух продолжување систем на Големо и Мало US$ 40.00 /парче
Бесплатен Превозот Голем Попуст Универзална K&N Филтер за Воздух Доза на Големо и Мало US$ 25.37 /парче
SUSPOWER Core Тип LM Универзална Топла Продажба на Внесувањето Воздух Филтер за Блиц трговија на Големо и Мало US$ 45.80 /парче
Бесплатен Превозот со Високи Перформанси Автомобил Внесувањето Воздух Филтер 3 Слој Сува Филтер за трговија на Големо и Мало US$ 21.92 /парче
СУПЕРСИЛА Core Тип LM Кабината Блиц Филтер за Воздух Доза на Големо и Мало US$ 45.80 /парче

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Име На Модел:
MAF-7
Објектот Должина:
16cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0.7kg
Објектот Висина:
17cm
Објектот Ширина:
16cm
Автомобил Производител:
Nissan
Модел Година:
2012
Бренд Име:
MOFE
боја:
Сребрена и Сина
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ