.

.

Вектор Оптика Тактички 4-14x 50mm Снимање Riflescope MP-8 Reticle Страна Фокус со Саќе Sunshade и 20mm Weaver Планината

Вектор Оптика Тактички 4-14x 50mm Снимање Riflescope MP-8 Reticle Страна Фокус со Саќе Sunshade и 20mm Weaver Планината

DEN 6192.00
Количина на стоки


Превозот осигурување се вклучени во S&H такса.00 /парче
Нова Надградба Вектор Оптика Marksman 3.5) Слободно Монтирање вклучени : 30мм weaver (default (вообичаено) или dovetail планината прстен, ткаенина за чистење, флип-up капи и 3 инчен sunshade итн.00 /парче
Вектор Оптика Шкорпија 3-14x50 AOE Лов Riflescope Стакло Mil Dot 30мм Monotube US$ 99.
Начин На Плаќање
Pay-pal е друга опција за плаќање.90 /парче
Вектор Оптика Shockwave 4-12x42 Снимање Пушка Опсег Зелени Ласерски Комбо Поглед Мили точка Reticle US$ 145. Ние, исто така може да прифатат плаќање преку Банка Т/T Жица Трансакција или Кредитна Картичка (во САД само) итн.
Ако ви треба патеката број, ве молиме испратете e-mail или оставете порака до нас за стекнување. Ние може да ја испорача цел да се APO Кутија.00 /парче
Вектор Оптика 25. S : Ние постојано висока сигурност и доверливост за нашите клиенти персонал информации. на 15 Метри Reticle : ПРАТЕНИКОТ Стакло Reticle Висина Опсег : ± 50 MOA Windage Опсег : ± 50 MOA 30мм monotube Шок доказ (1200g), вода доказ, магла доказ (Азот очистен) Висок квалитет на алуминиум во трајни црна мат финиш Функција 1/4 М О директен висока прст windage и височина одбранбените усогласувања со коишто се слушаат кликне.
Тактички Вектор Оптика Пушка репетирачко Мек Силикон Топката Покрие Справи со Knob Лов & Снимање US$ 11.
Вектор Оптика Reaper 4-14x50-SF Riflescope (SCOM-06)
Долго Око Олеснување, 30мм Monotube, Тактички Бедем, од Страна на Паралаксата Корекција Мин во 15 Метри, 3 Инчен Sunshade, Гравирани ПРАТЕНИК Reticle, Флип-up Капи и Планината Прстен Модел : SCOM-06 Reaper Зголемување : 4-14x Цел Леќа Кол : 50mm Окуларна Леќа Кол : 35.
Сите домет и предмети имаат три години гаранција.
Ви благодариме повторно за вашето внимание.2-4° Оптички Слој : Целосно Мулти Обложени Страна на тркалото на паралаксата обемот дизајнирани за софистицирани стрелецот да се постигне високо прецизни, Мин.
Ние, исто така може да се користи на други изразат испорака, како што се : UPS-от, DHL, Fed Ex и TNT итн, додека цената ќе биде повисока.
Ние ќе пак цел и тешки со нормален изглед.
Пред Превозот
Ние ќе ја испорача предметот на купувачот во два бизнис ракување ден кога исплата е расчисти.
Конечно, вашите повратни информации и сугестии се многу важни за нас. Брзо се фокусира окуларот на окуларна леќа на вредноста (диоптрија надомест -2 до 1.1 мм Должина : 340mm (13. И двете треба вашиот потпис да се прифати.
Ако е можно, ве молиме да ни снабдување со вашиот телефонски број само за потребите на вашата локална скопска потреби.4 mm 1 Инчен Конзолни Dovetail Обемот Планината Прстен Одговара Aimpoint Leupold итн Домет US$ 14.90 /парче
ВО 30мм Едно Парче Dovetail Пушка Опсег Планината Прстени со Врвот Picatinny Железнички US$ 18. Во случај дека ќе се отсутни и не се во можност да ги собереш на објект на вашата локација во време на пост, заводот може да се јавам за потсетник (Најчесто, e-mail превозникот само ќе се стави известување).
По Продажбата На Услугата
Освен човекот-направени грешки, ние ќе замена на неисправни со сосема нов една во рок од 14 дена откако ќе го добиете нашиот производ.8 Инчи), долго око олеснување Поле на Гледање (@100yds) : 1. Треба да контактирате со нас на прво ако ви треба што е споменато погоре услуга.

Број На Модел На:
SCOM-06
Функција:
Леќа
Тип:
Пушка
Бренд Име:
TAC ВЕКТОР ОПТИКА
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ