.

.

Neoglory Австриската Кристал Кристал Brooch Пеперутка Дизајн на Накит Нов Подарок 2018 Нова Жешка Продажба Подарок за

Neoglory Австриската Кристал Кристал Brooch Пеперутка Дизајн на Накит Нов Подарок 2018 Нова Жешка Продажба Подарок за

DEN 526.00
DEN 720.00
-27 %
Количина на стоки


Бренд Neoglory Накит Материјал Цинк Легура Објект Brooch Главниот камен Кристал Големина Стил Мода

Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Бренд Име:
NEOGLORY
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
2
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ