.

.

6*35*80L Супер Цврст Карбид Еден Flute Спирала Надолу Секачи Серија

6*35*80L Супер Цврст Карбид Еден Flute Спирала Надолу Секачи Серија

DEN 1824.00
Количина на стоки


Волфрам Solide Карбид Еден Flute Sprial Битови/Надолу Сечење Tools/Лево Сечење Битови(АА серија)
Функција :
1)висок квалитет и со одлична сечење ефект
2)конкурентна цена
3)краток олово време
Име на производ : Волфрам solide карбид еден flute лево sprial крајот мелница
1)за Апликација : погоден за обработка на алуминиум прозорец рамка и дрвени елементи,Акрил,ПОЛИПРОПИЛЕН,PB,PVC,PE лист материјал.
2)Најдобар материјал : ние ги користиме на увоз материјал, БОЛЕСТ,SANDVIK,KENNA,CB,итн.
3)Квалитет се обезбеди : сите наши произведени делови се проверуваат од страна на напредни zoller mearsurement.
4)Објект : имаме светот lastest алатки мелење машини.
5) Flexbility : не-стандардни големини се прифатени.
6)големина : 6*35*80 L

Материјал:
Карбид
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
Jeefoo
Број На Модел На:
GQ
Дијаметар:
6
Обложување:
НЕ
Брзина:
Висок
квалитет:
Стабилен
работно време:
долго време работи
погоден:
cnc рутер машина
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ