.

.

(C25-б.к) пластичен капак транспорт клип за КОДАК 10BK 10 Б.К 5100 5300 5500 ИЗБОРЕН 3 5 7 9 3250 5250 ESP-3 ESP-5 ESP-7 .

(C25-б.к) пластичен капак транспорт клип за КОДАК 10BK 10 Б.К 5100 5300 5500 ИЗБОРЕН 3 5 7 9 3250 5250 ESP-3 ESP-5 ESP-7 .

DEN 4637.76
Количина на стоки


пластичен капак клип за КОДАК 10 BK 10 Б.К 5100/5300/5500 ESP 3/5/7/9/3250/5250 ESP-3 ESP-5 ESP-7 ESP-9
-Силициум подлога може да се печат на млазницата мастило прецизно.
за употреба во моделот
Нема. големина
cm тежина
g/pc компатибилен со
следните
кертриџ модели Кодак ESP C310 C315 C110 C115 C330
2150 2170 Херој 5.1 5100/5300/5500
ESP 3/5/7/9/3250/5250 C25-б.к. 8.2*3.5*2.4 2.6 Кодак 30 30 XL 30bk
КОДАК 10 10xl 10bk

Број На Модел На:
за КОДАК 10BK 10 Б.К 5100 5300 5500 ИЗБОРЕН 3 5 3250 5250 ESP-3 ESP-5
боја:
Бела
Тип:
Други
за патрон модели:
за КОДАК 5100 5300 5500 ИЗБОРЕН 3 5 7 9 3250 5250 ESP-3 ESP-5 ESP-7
Стоковните:
за КОДАК 10BK 10 Б.К.
Функција:
со силикон подлога
Функција:
да се печат на млазницата мастило токму
Тип:
компатибилен сосема нов
КОЛИЧИНА по многу:
519pcs
Пакување:
во тетрапак
квалитетот забелешка:
мастило кертриџ фабрика директни продажби со докажан квалитет
категорија:
печатач потрошен материјал
забелешка:
тоа е рециклираат
R

Тие исто така купуваат со овој производ