.

.

Бесплатен превозот 1-1/2 /38mm Вода сина солидна боја grosgrain лента,lwd007

Бесплатен превозот 1-1/2 /38mm Вода сина солидна боја grosgrain лента,lwd007

DEN 156.00
DEN 172.80
-10 %
Количина на стоки


започнете
крајот
Состојба : 100% сосема нов.
боја : сина Вода
Ширина : 1-1/2" 38 mm
Компоненти Вклучени :
10yards grosgrain Лента
Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
Испорака
1) Стоките ќе бидат испорачани од страна на Кина Пост Воздух Mail, времето за испорака ќе биде за 15-20 дена ако износот по ред е под $150.
2) Стоката ќе биде испорачуван EMS, DHL, UPS-от и Fedex,времето за испорака ќе биде околу 7-10 работни дена ако износот по ред е над $150.
Ако имате било истрага, предлози или коментари, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнат! ВИ БЛАГОДАРИМЕ.

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
1-1/2
Стил:
Двојно Лице
Број На Модел На:
lwd007
Шема:
Полна Боја
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
Вода Сина
R

Тие исто така купуваат со овој производ