.

.

виолина создателот luthier алатки виолина вратот инсталирате стегачот и ВИОЛИНА КОЛЧЕ ДУПКА REAMER

виолина создателот luthier алатки виолина вратот инсталирате стегачот и ВИОЛИНА КОЛЧЕ ДУПКА REAMER

DEN 4110.72
Количина на стоки


На вратот се инсталира менгеме остварување на висок квалитет на Алуминиум. На страната која во допир на виолина е fingerboard е конкавна и таму е гумена подлога за заштита на fingerboard не може да бидат оштетени.
Повеќе информации ве молиме погледнете на сликите.
На ВИОЛИНА КОЛЧЕ ДУПКА REAMER ,
УПОТРЕБА : виолина и виола е колче дупка процес дебрифирање
Примена Опсег На : 4/4-3/4 виолина (ние, исто така може да ви понуди виолина 1/2-1/10 и виолончело е колче дупка reamer )
Материјали : Тие се изработени од High speed челик.
Постојат два вида форми : Четири спирала флејта со шупливи земјата сечење на рабови и Четири прави flute со шупливи земјата сечење на рабови.
Должина на сечилото е : 130mm
Минимален дијаметар е : 5mm
Макс. дијаметар е : 9mm
Нејзините коси е 30 : 1
Забелешка : сликата на објектот е само за ваша референца, БОЈАТА на цел ние пак може да бидат различни од слики(Освен постои посебна ознака). За нас : Ние сме производители и извозници на Гудачки Инструменти и додатоци во Кина. Ние ги доставуваме нашите производи на многу различни земји и региони, и ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис релации со многу музички продавници странство. Сите наши производи се направени, се проверуваат, и се избрани од страна на стручни лица, сите одлуки се под контрола од дрво одбраната, одлуки, сликарство, пакување и испорака. Целта ни е Дека : "Квалитетот на Прво место, Престижниот е Врховен! "Ние не сме само продажба на нашите производи; ние сме, исто така, градење на меѓусебна доверба! Ние знаеме тоа троши години за да се изгради доверба, а доверба може да биде уништен во секунди, па ние сме многу внимателни и да се строги во врска со нашите производи, исто така, и нашиот углед! Превозот : Ние сме користење на Кина пост, Epack, Sf-истите да се изречни или Пост NL(околу 7 до 60 дена) да брод на стоките. Ако ви треба брзо deliery, ве молиме обидете се да одберете EMS, DHL, TNT или UPS-от, или контактирајте со нас за детали. Сите следење на број ќе се обезбедува по брод за вас. Повратни информации : Ние секогаш сме ценети ПЕТ ѕвездички Позитивни Повратни информации од вас. Ако имате било какви прашања на цел или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние го прават нашите најдобри за решавање на сите проблеми. По Продажба : Ние секогаш сме одговорни за нашите производи! Ако не receie објектот на крајот, ние ќе рефундирање на целосна исплата назад до тебе или Ја за вас. Ако постои оштетување на pacakge, ве молиме да се земе слики да ни се и ние ќе бидеме целосно одговорни за тоа. Ако имате проблем со квалитетот, ве молиме e-mail на нас!

Бренд Име:
Bai Fei Te
Употреба:
Виолина Употреба
Број На Модел На:
виолина алатка
R

Тие исто така купуваат со овој производ