.

.

Титаниум завртки 8-32x5/8 Пан Глава 2# Филипс Возачот Ti GR2 Полиран 50 компјутери

Титаниум завртки 8-32x5/8 Пан Глава 2 Филипс Возачот Ti GR2 Полиран 50 компјутери

DEN 669.60
Количина на стоки


Имаме Титаниум завртки 8-32x1/4 8-32x5/16 8-32x3/8 8-32x1/2 8-32x5/8 8-32x3/4 8-32x1 8-32x1.25 8-32x1.5 i8-32x1.75 8-32x2 n акции, ASME B18.6.3-2002 Пан главата,2# Филипс возачот,Ti GR2,Полиран.
Примероци are Titanium завртки 8-32x5/8
Ве молиме да ја плати откако ќе се ажурира вкупниот износ, ако цел повеќе.

Пакет:
50-99Pcs
Глава Стил:
Пан
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Број На Модел На:
ЗАСИЛУВАЧ 8-32x5/8 ФИЛ Ti GR2
Вози Стил:
Филипс
2# Филипс Возачот:
Пан Глава
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ