.

.

FEELDO 1Pair Автомобил Радио CD Player Жици се Подигнат Стерео Аудио Жица Адаптер за Nissan #FD-2955

FEELDO 1Pair Автомобил Радио CD Player Жици се Подигнат Стерео Аудио Жица Адаптер за Nissan FD-2955

DEN 156.00
DEN 175.20
-11 %
Количина на стоки


Компатибилен со :
За Нисан-
1995-1998 200 SX
1995-1998 240 SX
1995-1996 300 ZX
2003-2008 350 Z
1995-2006 Altima
2005-2007 Армада
1998-2008 Граница
1995-1997 Пикап
1995-2006 Maxima
2003-2007 година Murano
1995-2009 Pathfinder
2004-2009 Потрагата
1995-2006 Sentra
Од 2004 до 2007 година Титан
2000-2008 г. Xterra
Карактеристики :
Подигнат е користен за да инсталирате некоја резервни стерео
Ги поврзува резервни стерео се подигнат на возила фабрика темперамент
Специјално дизајниран да се вклопуваат во компатибилен возила над
Приклучоци во фабриката се подигнат без сечење било жици
Стандардна боја кодирани жици се обезбеди доследна и поедноставен инсталација
*ИЗВЕСТУВАЊЕ*
Оваа жици се подигнат не работи со возила со една фабрика премија
звучни системи или Bose фабрика звучни системи.

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
-
Име На Модел:
FD-2955
Материјал Тип:
Пластични
Напон:
12V
Бренд Име:
FEELDO
Од Моќ:
12
Објектот Тежина:
0.05kg
Објектот Големина:
1
R

Тие исто така купуваат со овој производ