.

.

ОЕМ производството Полни smart Ресетирање на Тапан Чип за DELL 7330dn Ласерски печатач/Кертриџ 330-3111

ОЕМ производството Полни smart Ресетирање на Тапан Чип за DELL 7330dn Ласерски печатач/Кертриџ 330-3111

DEN 264.00
Количина на стоки

Брза испорака.Одличен печатење со резултат цело време.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој ,срдечно ве покануваме да позитивни повратни информации со 5 рејтингот да ни се базираше на вашето задоволство со нашите производи и услуги. Имаме обезбедени тонер кертриџ чипови за многу клиенти од целиот свет со многу добра репутација за речиси 7 години.Најдобра продажба на објектот.
ОЕМ производството Полни smart Ресетирање на Тапан Чип за DELL 7330dn Ласерски печатач/Кертриџ 330-3111
Опис На Производот
Земја на потекло Кина Чип за Печатач модел За DELL 7330dn Кертриџ модел 330-3111 Yiled 60 K Боја Црна
Пакување & Испорака
1. Тонер Чип за Ласерски Печатач или Копир
2.Ако CPF број не се достапни, ве молиме изберете ЕМС за превозот. Превозот начин може да се DHL, EMS, ТНТ, FEDEX, или како вашиот потребни, ние секогаш се најде најдобар начин за вас.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Услуги На Клиентите :
- Услуги на клиентите часа се на должност за вас во секое време ако треба.многу паметни кога pring. OPC Тапан
5.Нашиот квалитет garanteed is100% се врати, секогаш кога постои дефект на еден.Користете нагоре и препишување резултат & повторно влезе висока techonolgy потекло чип.
Со цел да се направи стоката се дојде до вас, како е можно поскоро ,ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека обично ние ја испорача стоката до вас од страна на изразат couriers врата до врата услуга. И нашите неисправни е помалку од 0,3%.ROSH Сертификација. Квалитетот на нашите производи е прилично стабилна поради нашите повеќе и повеќе зрели и одлична технологија. За купува од Бразил ,кога ќе го поставите цел, ве молиме информации ни ја вашата CPF број f или вашиот царинење цел. Ние сме водечки производител и извозник во Кина, и секогаш специјализирана за развој, производство и продажба на тонер кертриџ чипови. Ние сме сигурни дека нашите производи, сигурно ќе можат и да се исполнат барањата многу добро. Ако не изберете EMS, ве молиме ги споделите со нас вашата целосна compang име за DHL да се расчисти царинската
2.Висок квалитет на контрола.
За упатување ,тука е листа на различни превозот време на различни couriers :
4.
За повратни информации
Вашето одобрување е најголемиот охрабрување за нас .100% квалитетни garanteed и гаранција. Во нормална, може да се дојде до вас страна во 8 дена бидејќи ние превозот.Висок капацитет,повеќе економичен.
Ако не сте задоволни со нашата производ или услуга,ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе се подобри ttill вашето задоволство. Испорака во рок од 3 дена по уплатата, во зависност од вашите квантитет, организира ПОБРЗО. Ние сме сигурни дека нашите чипови може да ги исполни вашите барања многу добро. беше формиран во 2002 година. тоа ќе земе различни couriers различни период да ја испорача стоката до вас
Внимание
1. за некои земји од поранешниот Советски Федерација земји како Русија , поради почитување на царинските политики, ние препорачуваме купувачи од овие coutries да се избере ЕМС. Ако имате посебни барања, можете да изберете различни couriers за својата погодност. Тонер Касети и Тапан Единици
4.
Имаме обезбедени нашите чипови за многу клиенти од целиот свет со многу добра репутација за речиси 10 години.

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
7330dn
Компатибилен Бренд:
за Dell
Чип употреба во модел на печатач:
За DELL 7330dn
кертриџ модел:
330-3111
Принос:
60K
време на испорака:
1-3 дена по плаќање
Пакет:
Анти-статички торба, еден пакет
Гаранција:
100% наплата и да се замени ако е потребно
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Стоковните:
ROSH
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ